Panely s přírodním motivem

Dřevěný obraz na zeď - List

Model: BD-PN-22
419 Kč ( 346 Kč bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Můžete mít 10.02.2023
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
31x21 cm 419 Kč
50x33 cm 419 Kč
100x67 cm 419 Kč
130x87 cm 419 Kč
Cena dopravy (od 110 Kč)
Extra rychlé doručení (od 130 Kč)

Důvěřuje nám více než 30 000 spokojených
zákazníků. Přidejte se k nim i vy.

5,0
Hodnotilo 11 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
11x
100+ zákazníků již nakoupilo
11 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Dřevěný obraz na zeď - List

Dřevěný vyřezávaný obraz - List je skvělým dekorativním prvkem do bytu či domu. Díky originálnímu designu a výběru dřevěných dekorů jej krásně sladíte k nábytku. Obraz listu se skvěle hodí do kuchyně, chodby nebo předsíně, kde dodá místnosti teplo domova a příjemný vzhled.

Výhody obrazu na zeď:

 • Moderní design
 • Originální vzhled s motivem přírody
 • Ekologická výroba
 • Jednoduchá montáž na zeď
 • Na výběr 3 velikosti a mnoho dekorů

Montáž na stěnu:

V případě varianty 31x21 cm, 50x33 cm a 130x87 cm je z druhé strany výrobku předlepena oboustranná pěnová páska, díky které výrobek jednoduše přilepíte na stěnu.
U rozměru 100x67 cm páska v balení není dodána vzhledem na nadměrnou velikost produktu. Výrobek doporučujeme zavěsit na stěnu pomocí pár hřebíčků s malou hlavičkou nebo prostřednictvím montážního lepidla.

Poznámka: Rozměr 130x87 cm je vzhledem na nadrozměrnou velikost rozdělený na 2 části. V galerii produktu se nachází detailní rozdělení jednotlivých částí pro lepší představu.

Obsah balení:

 • Dřevěný obraz na zeď - List
 • Předlepená pěnová lepící páska (v případě velikostní varianty 31x21 cm,  50x33 cm a 130x87 cm)
Materiál
Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou
Šířka
31 cm, 50 cm, 100 cm, 130 cm
Výška
21 cm, 33 cm, 67 cm, 87 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Skandinávský, Minimalistický, Moderní, Klasický
Motiv
Příroda
5,0
Hodnotilo 11 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
11x
100+ zákazníků již nakoupilo
11 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
5.0
Elena 24. Leden 2023
děkujeme
Doporučuje tento produkt
5.0
Lucka 17. Leden 2023
Dobrý den, dlouho jsem přemýšlela, co umístit nad sedačku do obývacího pokoje. Vše mi přišlo příliš složité nebo nehezké, narazila jsem na tuto dekoraci a zaujala mě na první pohled. Vzala jsem ten největší rozměr. Byla jsem však skeptická. Když balík dorazil. Byla jsem paf. Esteticky úplně úžasné, montáž snadná a rychlá!!! Provedení fantastické. Jsem nadšená. Každý, kdo přijde, se ptá, kde jsem takto originální dekoraci sehnala. Děkuji, opravdu moc. Perfektní! A všem doporučuji. A abych nezapomněla, k výrobku byl přibalen ještě dárek, ktery mi pomohl zakrýt malou dírku na zdi, takže za mě spokojenost víc než maximální :) :)
 • Perfektní balení
 • Precizní provedení
 • Kvalita
 • Snadná montáž
 • Komunikace obchodu
 • Esteticky velmi hezké
 • Pevně drží na ne úplně hladké zdi
 • Milý dárek navíc
 • -------
Doporučuje tento produkt
5.0
Bohdana 25. Prosinec 2022
Nástěnný list je super a naprosto splnil očekávání. Drží skvěle a vypadá ještě lépe než na fotografii. Určitě doporučuji.
 • Instalace na zeď bez vrtání
 • Nejsou
Doporučuje tento produkt
5.0
Romana 3. Prosinec 2022
Obraz je jednoduchý, krásný, boží...jsem moc spokojená.
Doporučuje tento produkt
5.0
Šárka J. 12. Listopad 2022
Po dlouhém hledání obrazu nad gauč jsem objevila dřevěný list z Dublez a byla to láska na první pohled. Nevšední zajímavá dekorace nám udělala obrovskou radost. Navíc jsme dostali dárky k objednávce a krásný děkovný dopis. Nákup na tomto ehopu je úplné pohlazení. Moc děkujeme za vše!
Doporučuje tento produkt
Montáž na stěnu

Důležitá poznámka:

 1. Většina výrobků je kvůli bezpečnosti zabalena v bublinkové fólii. Dále výrobky bývají v ochranné šabloně ze stejného materiálu, která je z druhé strany (kde není dekor) nalepena páskou k výrobku. Opatrně nalepenou pásku z druhé strany odstraňte, abyste mohli bezpečně výrobek (případně všechny části výrobku) vybrat ze šablony.
 2. V případě, že se výrobek skládá z vícero částí, doporučujeme si nejprve výrobek rozložit na zkoušku na zemi pro lepší představu, až následně na ostro umístit jednotlivé části výrobku na stěnu.

Typy montáží:

 1. Předlepená pěnová lepicí páska - Pokud se na Vašem výrobku nachází z druhé strany předlepená pěnová páska, tak je montáž velice jednoduchá. Pěnová páska se obecně nachází na menších variantách výrobků, případně na takových, jejichž nižší hmotnost povoluje zvolit takový způsob montáže. Dobře si rozmyslete místo, kde bude produkt umístěn a následně odlepte tenkou fólii na pěnové pásce. Pak můžete produkt přilepit na stěnu. Dávejte pozor, aby byl výrobek umístěn rovně! Po nalepení jím již nebude možné hýbat ani polohovat.
 2. Nepředlepená pěnová páska - K některým výrobkům (většinou menších rozměrů) obdržíte v balení pěnovou pásku, která ještě není předem nalepená na produktu. Pásku nastříhejte na požadované rozměry podle výrobku a nalepte na strategická místa z druhé strany produktu. Po nalepení odlepte zelenou fólii a přilepte na stěnu. Po přilepení, pokud si budete jistí umístěním na stěně, pořádně přitlačte ke zdi.
 3. Lepicí guma - Obdelníčky lepivé gumy bývají u malých produktů, kde není možné umístit pěnovou pásku. Lepicí gumu lze dělit na menší kousky, natahovat ji, jak potřebujete apod. Guma je na začátku tvrdá, je potřeba si kousek odebrat, pár sekund ji zahřát v prstech krouživými pohyby a následně dát na výrobek.  Slouží k přichycení malých a hmotnostně lehkých výrobků na stěnu. V žádném případě ji nepoužívejte na velké výrobky! Po nanesení dostatečného množství lepicí gumy na několik strategických míst na výrobku je potřeba výrobek pořádně přitlačit na stěnu. Guma ztvrdne do několika hodin a drží roky.
 4. Hřebíček - Velké produkty určené k zavěšení na stěnu doporučujeme umístit pomocí malých hřebíčků do zdi (hřebíky nejsou součástí výrobku, je nutné si je zakoupit). Pokud chcete mít výrobek na doraz ke stěně, doporučujeme koupit hřebíček s mini hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku přitlačíte výrobek na doraz ke stěně.
 5. Montážní lepidlo - Je tu ještě možnost použít montážní lepidlo (např. Mamut), ale v tomto případě bude případné odlepení od stěny náročnější a hrozí poškození omítky.

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku odpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze zdi neneseme žádnou odpovědnost. V mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - I když je pěnová lepicí páska velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe u velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem zpoza výrobku. Následně můžete zbytkovou pěnu na stěně velmi opatrně odlepit.
 3. Prosíme, abyste neriskovali umístění velkých produktů na lepicí gumy a pásky!

Často kladené otázky

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.com . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme. Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod řadí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Volitelné montážní příslušenství
Oboustranná pěnová páska - 1 m
40 Kč
Hřebíčky 10 ks
40 Kč
Související produkty
Dřevěný panel - Lístky na stoncích Dřevěný panel - Lístky na stoncích
+ 9
Panely s přírodním motivem
(1)
od 569 Kč
Vyřezávaný panel ze dřeva - Příroda Vyřezávaný panel ze dřeva - Příroda
+ 9
Panely s přírodním motivem
(1)
od 569 Kč
Květinový panel na zeď Květinový panel na zeď
+ 9
Panely s přírodním motivem
(2)
od 569 Kč
Dekorativní panel ze dřeva - Les Dekorativní panel ze dřeva - Les
+ 9
Panely s motivem stromu
(4)
od 599 Kč
Vyřezávaný panel na zeď - Leknín Vyřezávaný panel na zeď - Leknín
+ 9
Panely s přírodním motivem
(3)
od 599 Kč
Dekorační panel na stěnu - Zátiší Dekorační panel na stěnu - Zátiší
+ 9
Panely s motivem stromu
(7)
od 569 Kč
Nástěnný panel do kuchyně - Háj Nástěnný panel do kuchyně - Háj
+ 9
Panely s motivem stromu
(1)
od 569 Kč
Dekorační panel - Listy ve větru Dekorační panel - Listy ve větru
+ 9
Panely s přírodním motivem
(1)
od 569 Kč
Samolepící panel do kuchyně - Cézar Samolepící panel do kuchyně - Cézar
+ 9
Panely s přírodním motivem
(3)
749 Kč
Nástěnný panel ze dřeva - Liany Nástěnný panel ze dřeva - Liany
+ 9
Panely s přírodním motivem
(0)
od 569 Kč
Novinka
Vícedílný obraz do obýváku - Javor
+ 9
Dřevěné vícedílné obrazy na zeď
(0)
od 1 259 Kč
Novinka
Dekorativní panel na zeď - Vodopád
+ 9
Orientální panely
(0)
od 449 Kč
Shop roku