Letní akce!

Sleva -10% na celý sortiment s kódem LETO10. Časově omezené!

Do konce zůstává - Zůstává - 6h:16m:

Garance spokojenosti

Garantujeme špičkovou kvalitu našich produktů. Důvěřuje nám více než 30 000+ spokojených zákazníků. Přesvědčte se sami. Ověřené recenze od zákazníků si můžete přečíst na Heurece.

Garance spokojenosti

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným výrobkem a už jste ho rozbalili, můžete nám jej do 14 dnů vrátit, a my vám obratem vrátíme peníze. Výměna zboží je také možná, pokud je zboží neporušené. Ohledně výměny zboží, reklamace nebo vrácení peněz nás kontaktujte na reklamacie@dublez.com .

Precizní čištění a kvalita výrobku

Kvalitní produkt je pro nás největší prioritou, proto jsme zavedli přísné standardy kvality. Svědomitě kontrolujeme každý jeden produkt, aby k vám odcházel v nejvyšší možné kvalitě. Také se na žádné přední straně našich výrobků nenacházejí stopy po opálení, protože výrobky pečlivě čistíme.

Profesionalita

Jsme firma se silným zázemím, více než 30 000 spokojenými zákazníky. Disponujeme pokročilou technologií, stabilním týmem odborných lidí a chutí přinášet spokojenost a nejvyšší kvalitu zákazníkům.

Bezpečné balení produktu

Všechny naše balíky jsou pojištěny proti poškození. Zaručujeme bezpečné dodání zboží díky ověřenému způsobu balení. Většina výrobků se nachází v ochranné dřevěné šabloně a všechny výrobky jsou vloženy do bublinkové fólie. Dodávané jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky. Pokud by se stalo, že vám přijde poškozené zboží, nemusíte se bát nás kontaktovat. Rádi vám vyrobíme a zdarma odešleme nový, nepoškozený kus zdarma :) 

Slovenská výroba

Všechny výrobky jsou vyrobeny na Slovensku ze zdravotně nezávadných materiálů. Materiál použitý na výrobu pochází od lokálních dodavatelů.

Materiály vyráběné z obhospodařovaných lesů

Dřevo, které se používá pro výrobu materiálů, ze kterých vyrábíme naše výrobky, pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů zajišťujících obnovitelný a udržitelný zdroj.

Spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou

Jsme tu pro Vás! S jakýmkoli problémem se můžete na nás obrátit - telefonicky, na chatu nebo mailem.