Reklamační podmínky

V jednotlivých bodech najdete všechny potřebné informace, podrobné postupy krok za krokem, jak postupovat, pokud byste chtěli zboží vrátit, vyměnit za jiné, vyměnit za větší / menší variantu nebo pokud jste obdrželi zásilku, která přišla poškozená.

Obsah

 1. Poškozená zásilka / Poškozené zboží
 2. Reklamace zboží (jiný důvod)
 3. Odstoupení od smlouvy
 4. Výměna zboží
 5. Adresa pro vrácení / výměnu zboží
 6. Ceník odvozu

1. Poškozená zásilka / Poškozené zboží

Pokud se stane, že Vám kurýr doručil objednávku a po jejím rozbalení jste zjistili, že obsah balíku byl poškozen, nezoufejte. Zde najdete následující postup, co je třeba udělat. Pokud se náhodou zjistí, že Vám přišlo poškozené zboží, následně začneme reklamační řízení a na naše náklady Vám nové zboží / nové části zboží odešleme.

Postup při poškozeném zboží:

 1. Pokud nastane situace, že zboží bylo poškozeno, s velkou pravděpodobností bude poškozen i karton, ve kterém je Vaše objednávka zabalená.
 2. Původní karton, obalový materiál případně dřevěnou šablonu od výrobku zatím nevyhazujte.
 3. Na to, abychom začali s reklamačním řízením budeme od Vás potřebovat zaslat e-mail se všemi potřebnými informacemi, které jsou popsány v následujících bodech.
 4. Do e-mailu Vás poprosíme přiložit následující fotografie: fotku detailu poškozeného zboží, fotku celého zboží, fotografii vnější strany kartonu z obou stran a fotografii štítku PPL (pokud například je Vaše objednávka rozdělena do více balíků, abychom mohli identifikovat, který z těch balíků to byl). Tyto fotografie jsou pro nás důležité, abychom začali reklamační řízení s přepravní společnosti.
 5. Do e-mailu nám napište číslo objednávky a všechny informace, které budete pokládat za důležité, a které nám mohou pomoci k zahájení reklamačního řízení s přepravcem.
 6. E-mail je potřeba odeslat na e-mailovou adresu reklamacie@dublez.com.

Po obdržení fotografií poškozeného kusu si můžeme nárokovat při reklamaci odvoz poškozeného kusu zpět k nám do sídla společnosti. Odvoz si zajišťujeme my, předem se s Vámi dohodneme na datu a adrese vyzvednutí. Odvoz zásilky při reklamačním řízení hradíme my.

2. Reklamace zboží (jiný důvod)

V případě, že jste obdrželi objednávku, která přišla nepoškozená, ale zjistili jste, že v ní něco chybí (příslušenství nebo zboží), poprosíme napsat nám e-mail s problémem na reklamacie@dublez.com . Před tím, než nám napišete e-mail, poprosíme Vás prohledat kompletně obalový materiál a bublinkovou fólii, zda se tam chybějící věc nenachází. Pokud si nejste jistý, jaké příslušenství má obsahovat daný produkt, na produktové stránce jakéhokoliv produktu u nás na e-shopu je napsán i obsah příslušenství v závislosti na druhu a velikosti výrobku. V případě uznání reklamace zasíláme na naše náklady nový kus zdarma včetně plně hrazené přepravy.

3. Odstoupení od smlouvy

Někdy nastane situace, kdy zákazník zjistí, že daný výrobek nakonec nepotřebuje, nesedí mu velikostně a pod. Zákazník má právo v tomto případě žádat buď o výměnu zboží (více informací v bodě č. 4) nebo odstoupit od smlouvy. Nabízíme pro vás jednoduchý a podrobný návod, jak postupovat, pokud jste se rozhodli odstoupit od smlouvy. Odstoupit od smlouvy je možné do 14 dnů od převzetí zboží.

Postup:

 • Při odstoupení od smlouvy je třeba objednávku vrátit se všemi součástmi.
  • Nelze odstoupit od smlouvy, pokud se jedná o výrobek na míru. Pod výrobkem na míru se rozumí takový výrobek, který by dále nemohl být prodejný, protože nese prvky, které ho činí jedinečným (například vlastní text) nebo nastaly u výrobku takové modifikace, které jej odlišují od standardního produktu v nabídce (například nestandardní dekor vybrán z naší nabídky dekorů, který není u výrobku nabídnut).
 • Je potřeba nám v elektronické podobě nebo papírové formě odeslat vyplněný formulář "Odstoupení od smlouvy", které si můžete stáhnout ZDE. Tento formulář jste také obdrželi v e-mailu, když jste nám odeslali objednávku. Je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou *, jinak je dokument neplatný.
 • Následně je potřeba výrobek zaslat k nám. Náklady spojené s dopravou za účelem odstoupení od smlouvy nese zákazník. Nabízíme 2 možnosti:
  • Buď zákazník odešle zboží na vlastní náklady libovolným přepravcem k nám. V případě, že zákazník chce odeslat na vlastní náklady zboží k nám, je třeba jej odeslat přímo na naši adresu (Více informací o adrese v bodě č. 5).
  • nebo zajistíme odvoz zboží my. V případě našeho odvozu budou přepravní náklady zákazníkovi odečteny od částky, která se bude zákazníkovi vracet. Pokud se zákazník rozhodne využít náš odvoz, kurýr si vyzvedne zboží přímo u Vás. V tomto případě je potřeba nás předem infomovat, abychom odvoz zajistili. V případě, že zákazník chce odeslat na vlastní náklady zboží k nám, je potřeba jej odeslat přímo na naši adresu (Více informací o adrese v bodě č. 5).
 • Zboží odesláno na dobírku; odesláno na jinou adresu; nebo na adresu pošty převzatý nebude.

Pokud se po přijetí zboží a jeho překontrolování nevyskytnou žádné komplikace, do 30 dnů od přijetí zboží vrátíme peníze na bankovní účet, který byl zapsán v dokumentu o odstoupení od smlouvy.

4. Výměna zboží

Nabízíme možnost výměnu zboží. Výměna zboží je možná, pokud jste zjistili, že Vám nesedí rozměr nebo dekor výrobku nebo máte na to jiný důvod. V případě výměny zboží je nám potřeba napsat požadavek na reklamacie@dublez.com, kde dořešíme všechny detaily ohledně výměny zboží. Původní zboží nám bude potřeba vrátit zpět. Náklady spojené s vrácením zboží nese zákazník. Zboží je nám možné vrátit do sídla společnosti (více informací v bodě č. 5) nebo můžeme zboží vyzvednout my přímo u Vás (více informací v bodě č. 6).

5. Adresa pro vrácení / výměnu zboží

V případě, že jste se rozhodli dopravit výrobek na základě výměny zboží nebo odstoupení od smlouvy Vy, je potřeba nám zboží zabalit bezpečně zpět do kartonu. Při výměně zboží nebo odstoupení od smlouvy hradí přepravní náklady na vrácení zboží spotřebitelPokud bude zboží odesláno na dobírku, nebude převzato.

Adresa pro vrácení zboží:

 • Niklová 2190, 926 01, Sereď, Slovensko
 • E-mail: obchod@dublez.com, Tel. číslo: + 421 940 604 361

6. Ceník odvozu

V případě, že si klient zvolí naši službu "Odvoz zásilky", bude mu částka za službu vyfakturována. V případě odstoupení od smlouvy bude automaticky cena odvozu odečtena a klientovi se vrátí na bankovní účet částka snížená o tuto cenu služby -> [Částka vrácena na účet = Částka objednávky - cena odvozu]. V případě výměny zboží bude částka služby "Odvoz zásilky" vyúčtována zvlášť jako další položka.

Odvoz zásilky zajišťuje kurýrní přepravní společnost, která vyzvedne balík přímo z adresy. Odvoz zásilky vždy s Vámi předem dohodneme. Po dohodnutí místa a data odvozu Vás následně v daný den bude kurýr informovat.

Ceník služby "Odvoz zásilky" platný pro území České republiky

Hmotnost balíku Cena za odvoz
0-30 kg 310 Kč