Recenze DUBLEZ

Pokud váháte nad námi při výběru produktu, přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci v recenzích o DUBLEZ a jaké mají zkušenosti s nákupem u nás.

Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto jsou recenze od našich zákazníků a jejich zpětná vazba pro nás nesmírně důležité. Pomáhají nám nejen zlepšovat se, ale často i s pokorou utvrdit v tom, že co děláme, dává smysl. Že to děláme správně, kvalitně a hlavně pro vás. Na tom nám nejvíc záleží :)

Recenze DUBLEZ na jiných platformách:

Ověřené reálné Recenze od zákazníků si můžete přečíst na následujících platformách:

 1. Heureka - Hodnocení našeho obchodu DUBLEZ od zákazníka, který u nás zakoupil zboží a ohodnotil nás prostřednictvím Heureka formuláře.
 2. Google - Google recenze našeho obchodu.
 3. Facebook - Recenze udělené uživateli Facebooku, našimi zákazníky.
 4. Instagram - Doporučujeme prohlédnout naše příspěvky a sbírky, kde jsou přidány reálné fotografie od zákazníků :)

Recenze přímo na produktech

Na jednotlivých produktech u nás lze sledovat ověřené recenze od zákazníků. Někteří dokonce přiloží fotografii, jak si zkrášlili svůj interiér :) Stačí si jen rozkliknout výrobek a přejít do sekce recenzí.

Vybíráme pro vás produkty s recenzemi i mnoha fotografiemi od našich zákazníků:

Dřevěný strom života na zeď - Yesod Dřevěný strom života na zeď - Yesod
94
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(100)
od 419 Kč
Vyřezávaná 3D Mandala - lotosový květ Vyřezávaná 3D Mandala - lotosový květ
74
+ 9
Kruhové mandaly
(47)
od 659 Kč
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas
15
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(7)
od 1 789 Kč
3 dílný obraz na stěnu - Entita stromů 3 dílný obraz na stěnu - Entita stromů
36
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(28)
od 1 789 Kč

Proč si vybrat výrobek u nás?

 • Nakupujete u ověřeného prodejce bezpečně a bez rizika.
 • Důvěryhodný nákup díky ověřeným recenzím.
 • Vybíráte si prémiové a trendové dekorace s exkluzivním designem.
 • Podpoříte lokální výrobu na Slovensku.
 • Šetříte přírodu - naše výrobky jsou ekologické a vyrobeny ze dřeva.

Váháte nad koupí?

Ať už plánujete zakoupit naše výrobky pro sebe nebo někoho jimi obdarovat, obě rozhodnutí budou určitě správná :) Zaplňte proto prázdné místo ve vašem srdci a dodejte svému interiéru punc originality. My vám na oplátku garantujeme, že si naše výrobky zamilujete. Zde je pár tipů, které vás zaručeně přesvědčí:

 • Bezpečné balení.
 • Dárek k nákupu ke každé objednávce.
 • Další dárek v hodnotě 400 Kč k nákupu nad 2000 Kč
 • 10-ky tisíc spokojených zákazníků.
 • Bezproblémová výměna zboží do 30 dnů.
 • Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

Galerie fotografií našich produktů od zákazníků:

Recenze DUBLEZ od zákaznice Lucii: "Obrázek jsem dostala ke svým 33 narozeninám ❤️ byla to láska na první pohled. Obraz je neskutečně krásný.❤️ Určitě není poslední."
Recenze DUBLEZ od Josefa: "Super designový kvalitní doplněk! Přesně ten detail polygonů zapadl do konceptu, ve kterém jsem si realizoval interiér :). Přemýšlel jsem nad černým provedením, ale nakonec jsem zvolil bílou a tvoří perfektní kontrast na modré stěně." Recenze DUBLEZ od spokojené Helenky: "Nádherná práce, snadná manipulace, super to drží, byl to můj první nákup ale určitě ne poslední. Děkuji! DOPORUČUJI!" Recenze DUBLEZ od zákazníka: "Velmi pěkná dekorace na zeď, rychlé doručení. Líbí se celé rodině. Děkujeme." Recenze na obchod DUBLEZ: "Objednali jsme si mandalu 87x87 černou. Mandala je nádherná, lehká a plní přesně takovou funkci, jak potřebujeme. Jsme velmi spokojeni :) a určitě budeme doporučovat přátelům. Jsme rádi, že jsme podpořili slovenskou firmu.
Ps: Firma mysli ekologicky, ze zbylého materiálu kolem mandala vyrobila pro nás dárek.“ Mirka a Milan Recenze na obchod DUBLEZ od Zuzany: "Nádherný výrobek, splnil mé očekávání. Kvalitní spracovaní. Je vyroben s láskou." DUBLEZ Recenze od Jitky: "Krásná, čistá práce. Velká spokojenost. Doporučuji móóc! Děkujem za krásný dárek!" Recenze na strom života od DUBLEZ: "Nedá mi to nepochválit vás vypadá to hezky na zdi... Děkuji Eva" Spokojená zákaznice Janka nám napsala recenzi na DUBLEZ: "Zápich byl opravdu krásný a kvalitně vyřezaný ai manželovi se moc líbil. Děkujeme a objednáme znovu." Recenze na DUBLEZ mandalu: "Mandala je úžasná, krásně ukáže na stěně ☺️ Komunikace a vstřícnost byla na jedničku! Děkuji i za dárky." - Monika Hodnocení na DUBLEZ od Marií: "Děkuji, s výrobkem jsem velmi spokojená, samozřejmě is dárkem. Všechno hezky pobaleno, aby se nepoškodilo." Anna sa podelila o svoju skúsenosť s nákupom na DUBLEZ: "Mapa je perfektná, jednoduchá aplikácia na stenu, sme spokojní, ďakujeme :)" + 13