Letní akce!

Sleva -10% na celý sortiment s kódem LETO10. Časově omezené!

Do konce zůstává - Zůstává - 6h:11m:

Recenze DUBLEZ

Pokud váháte nad námi při výběru produktu, přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci v recenzích o DUBLEZ a jaké mají zkušenosti s nákupem u nás.

Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto jsou recenze od našich zákazníků a jejich zpětná vazba pro nás nesmírně důležité. Pomáhají nám nejen zlepšovat se, ale často i s pokorou utvrdit v tom, že co děláme, dává smysl. Že to děláme správně, kvalitně a hlavně pro vás. Na tom nám nejvíc záleží :)

Recenze DUBLEZ na jiných platformách:

Ověřené reálné Recenze od zákazníků si můžete přečíst na následujících platformách:

 1. Heureka - Hodnocení našeho obchodu DUBLEZ od zákazníka, který u nás zakoupil zboží a ohodnotil nás prostřednictvím Heureka formuláře.
 2. Google - Google recenze našeho obchodu.
 3. Facebook - Recenze udělené uživateli Facebooku, našimi zákazníky.
 4. Instagram - Doporučujeme prohlédnout naše příspěvky a sbírky, kde jsou přidány reálné fotografie od zákazníků :)

Recenze přímo na produktech

Na jednotlivých produktech u nás lze sledovat ověřené recenze od zákazníků. Někteří dokonce přiloží fotografii, jak si zkrášlili svůj interiér :) Stačí si jen rozkliknout výrobek a přejít do sekce recenzí.

Vybíráme pro vás produkty s recenzemi i mnoha fotografiemi od našich zákazníků:

Dřevěný strom života na zeď - Yesod Dřevěný strom života na zeď - Yesod
146
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(132)
od 419 Kč
Vyřezávaná 3D Mandala - lotosový květ Vyřezávaná 3D Mandala - lotosový květ
114
+ 9
Kruhové mandaly
(75)
od 659 Kč
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas
20
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(16)
od 1 789 Kč
-9%
3 dílný obraz na stěnu - Entita stromů 3 dílný obraz na stěnu - Entita stromů
67
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(41)
od 1 639 Kč61 Kč

Jak zaručujeme pravost recenzí?

Klademe velký důraz na pravost recenzí produktů. Recenze produktů, které obsahují značku "Ověřený nákup", značí, že recenzi skutečně napsal náš zákazník po provedení objednávky.

Jak to ověřujeme? Každou takovou recenzi spojujeme s e-mailovou adresou použitou při objednávce. Pokud zákazník napíše recenzi po přijetí e-mailové pozvánky k napsání recenze k zakoupeným produktům od nás, tak víme, že recenze je pravá a je spojená s daným nákupem. Tímto způsobem zaručujeme, že všechny "Ověřené nákupy" jsou 100% pravé a od skutečných zákazníků.

Poznámka: Některé recenze na našich produktech mohou být přeloženy z jiných jazyků od zákazníků, kteří nakoupili produkty DUBLEZ v jiné zemi.

Proč si vybrat výrobek u nás?

 • Nakupujete u ověřeného prodejce bezpečně a bez rizika.
 • Důvěryhodný nákup díky ověřeným recenzím.
 • Vybíráte si prémiové a trendové dekorace s exkluzivním designem.
 • Podpoříte lokální výrobu na Slovensku.
 • Šetříte přírodu - naše výrobky jsou ekologické a vyrobeny ze dřeva.

Váháte nad koupí?

Ať už plánujete zakoupit naše výrobky pro sebe nebo někoho jimi obdarovat, obě rozhodnutí budou určitě správná :) Zaplňte proto prázdné místo ve vašem srdci a dodejte svému interiéru punc originality. My vám na oplátku garantujeme, že si naše výrobky zamilujete. Zde je pár tipů, které vás zaručeně přesvědčí:

 • Bezpečné balení.
 • Dárek k nákupu ke každé objednávce.
 • Další dárek v hodnotě 400 Kč k nákupu nad 2000 Kč
 • 10-ky tisíc spokojených zákazníků.
 • Bezproblémová výměna zboží do 30 dnů.
 • Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

Galerie fotografií našich produktů od zákazníků:

Recenze DUBLEZ od zákaznice Lucii: "Obrázek jsem dostala ke svým 33 narozeninám ❤️ byla to láska na první pohled. Obraz je neskutečně krásný.❤️ Určitě není poslední."
Recenze DUBLEZ od Josefa: "Super designový kvalitní doplněk! Přesně ten detail polygonů zapadl do konceptu, ve kterém jsem si realizoval interiér :). Přemýšlel jsem nad černým provedením, ale nakonec jsem zvolil bílou a tvoří perfektní kontrast na modré stěně." Recenze DUBLEZ od spokojené Helenky: "Nádherná práce, snadná manipulace, super to drží, byl to můj první nákup ale určitě ne poslední. Děkuji! DOPORUČUJI!" Recenze na obchod DUBLEZ: "Objednali jsme si mandalu 87x87 černou. Mandala je nádherná, lehká a plní přesně takovou funkci, jak potřebujeme. Jsme velmi spokojeni :) a určitě budeme doporučovat přátelům. Jsme rádi, že jsme podpořili slovenskou firmu.
Ps: Firma mysli ekologicky, ze zbylého materiálu kolem mandala vyrobila pro nás dárek.“ Mirka a Milan Recenze DUBLEZ od zákazníka: "Velmi pěkná dekorace na zeď, rychlé doručení. Líbí se celé rodině. Děkujeme." Recenze na obchod DUBLEZ od Zuzany: "Nádherný výrobek, splnil mé očekávání. Kvalitní spracovaní. Je vyroben s láskou." +19