Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas

Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas

Model: BD-MS-04
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
138x67 cm 1 649 Kč
190x92 cm 1 649 Kč
260x125 cm 1 649 Kč
-8%
1 789 Kč
(Ušetříte 140 Kč)
1 649 Kč ( 1 363 Kč bez DPH)
Doručíme k vám domů o 5 dní (07.12.2023)
Doručíme od 110 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 30 000 spokojených zákazníků.
4,8
Hodnotilo 13 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
2x
5
11x
500+ zákazníků již nakoupilo
13 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas

Moderní nástěnná 3D mapa světa na zeď v polygonálním urbanistickém stylu je originální a moderní obraz, který nesmí chybět v domácnosti žádného vášnivého cestovatele. 

Obraz je vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře na stěnu. Atlas světa je detailně vypracován.

Hlavní výhody dřevěné mapy světa:

 • Moderní design
 • Kromě světadílů mapa obsabuje i větší  ostrovy
 • Ideální dárek pro cestovatele
 • Jednoduchá montáž na stěnu
 • Velkorozměrný obraz na stěnu

Montáž na zeď:

Výrobek doporučujeme zavěsit na zeď pomocí pár hřebíčku s malou hlavičkou nebo prostřednictvím montážního lepidla (nejsou součástí balení). Menší ostrovy nalepíte na stěnu prostřednictvím lepicí gumy, která je součástí balení.

Doporučený počet hřebíčku:

 • 138x67 cm - V případě zavěšení výrobku na zeď pomocí hřebíčků je třeba disponovat minimálně 20 ks hřebíčků.
 • 190x92 cm - V případě zavěšení výrobku na zeď pomocí hřebíčků je třeba disponovat minimálně 30 ks hřebíčků.
 • 260x125 cm - V případě zavěšení výrobku na zeď pomocí hřebíčků je třeba disponovat minimálně 40 ks hřebíčků.

Poznámka: Rozměr 260x125 cm má vzhledem k nadrozměrné velikosti rozdělenou Eurasii na 2 části. Uvedené rozměry produktu jsou rozměry po rozložení výrobku na zeď jako na ilustračním obrázku.

Obsah balení:

 • Nástěnná 3D mapa světa na stěnu - Polygonální atlas
 • Návod na montáž
 • Ilustrační obrázek rozložení světadílů a ostrovů
 • Lepicí guma pro lepení menších ostrovů 
Materiál
Dřevěná HDF deska
Šířka
138 cm, 190 cm, 260 cm
Výška
67 cm, 92 cm, 125 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Industriální, Moderní
Motiv
Mapa, Polygonal, Cestování
Výrobce
DUBLEZ
4,8
Hodnotilo 13 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
2x
5
11x
500+ zákazníků již nakoupilo
13 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
5.0
Radka Žáčková 31. Říjen 2023
Skvělé
Doporučuje tento produkt
5.0
Gabriela 7. Říjen 2023
Mapa je moc pekna, splnila nase ocekavani. Hrebiky nejsou vubec videt :) zasilka byla dorucena do tydne a vse dorazilo v poradku.
Doporučuje tento produkt
5.0
Adéla Libnarová 6. Říjen 2023
Jsme velmi spokojeni, krásné
Doporučuje tento produkt
5.0
Petra B. 8. Březen 2023
S produktem jsem nadmíru spokojena. Krásně nám to zpestřilo obývací pokoj. Dodání rychle. Mohu jen vřele doporučit
 • rychle dodání
 • kvalitní produkt
 • žádné
Doporučuje tento produkt
5.0
Tamara 27. Říjen 2022
S mapou jsem spokojená, jedině minus bylo, že lepicí guma nevyšla na cely obraz a museli jsme dokupovat.. děkuji, určitě ještě něco objednám
 • design, kvalita
 • žádné
Doporučuje tento produkt

Dobrý den Tamara,

děkujeme za napsání takové hezké recenze a zaslání fotografie, je to opravdu krásné.

Velmi si vážíme i Vaší zpětné vazby a budeme se snažit přibalit více gumy k mapám.

Jsme rádi, že mapa již krášlí Váš interiér.

S pozdravem Tým DUBLEZ

Montáž polygonální mapy
 1. Nejprve si je třeba vyměřit stěnu, na kterou budete montovat mapu. Vzdálenost mezi Amerikou a Euroázií,, tedy Atlantický oceán, je libovolná. Zaleží jen od toho, jak to bude lépe vypadat na vaší stěně.
 2. Doporučujeme všechny kontinenty zavěsit na stěnu na malinké hřebíčky. Kontinenty nemají velkou váhu, takže stačí použít drobné hřebíčky.
 3. Pokud chcete, aby byla mapa celkem přitlačena ke stěně, doporučujeme zakoupit mini hřebíčky s drobnou hlavičkou. Díky hlavičce dokážete mapu přitlačit na doraz ke stěně.
 4. Menší ostrůvky víte nalepit na stěnu prostřednictvím lepicí gumy, která je součástí balení. Stačí dát malé množství gumy a pořádně přitlačit na stěnu.

 

Doporučený počet hřebíčků:

 • 138x67 cm - V případě zavěšení výrobku na stěnu pomocí hřebíčků je potřebné disponovat minimálně 20 ks hřebíčků.
 • 190x92 cm - V případě zavěšení výrobku na stěnu pomocí hřebíčků je potřebné disponovat minimálně 30 ks hřebíčků
 • 260x125 cm - V případě zavěšení výrobku na stěnu pomocí hřebíčků je potřebné disponovat minimálně 40 ks hřebíčků. V případě tohoto rozměru je Eurasie rozdělena na dvě části.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.com . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Volitelné montážní příslušenství
Hřebíčky 10 ks
40 Kč
Související produkty
Polygonální mapa Česka na stěnu Polygonální mapa Česka na stěnu
+ 9
Nástěnné mapy Česka na zeď
(0)
od 839 Kč
Robinsonova mapa světa ze dřeva Robinsonova mapa světa ze dřeva
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 539 Kč
Polygonální mapa Slovenska na zeď Polygonální mapa Slovenska na zeď
+ 9
Nástěnné mapy Slovenska na zeď
(0)
od 839 Kč
Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy světa na zeď
(6)
od 1 309 Kč
-7%
Korková mapa světa na stěnu Korková mapa světa na stěnu
Korkové zapichovací mapy světa
(6)
od 1 229 Kč1 309 Kč
-10%
Tip na dárek
Dřevěná 3D mapa světa na zeď Dřevěná 3D mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(7)
od 1 019 Kč1 129 Kč
Doprava zdarma
3D dřevěný gravírovaný obraz - Historická mapa světa 1689 3D dřevěný gravírovaný obraz - Historická mapa světa 1689
Dřevěné mapy světa na zeď
(1)
2 949 Kč
Polygonální mapa Československa Polygonální mapa Československa
+ 9
Nástěnné mapy Česka na zeď
(0)
od 1 489 Kč
Zápich do dortu se jménem - Cestovatelka / Turistka Zápich do dortu se jménem - Cestovatelka / Turistka
+ 9
Zápichy na dort - Záliby a Hobby
(1)
od 189 Kč
Novinka
Minimalistická mapa světa na zeď Minimalistická mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 499 Kč