Dřevěné mapy světa

Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas

Model: BD-MS-04
1 789 Kč ( 1 479 Kč bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Můžete mít 02.02.2023
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
138x67 cm 1 789 Kč
190x92 cm 1 789 Kč
260x125 cm 1 789 Kč
Cena dopravy (od 110 Kč)
Extra rychlé doručení (od 130 Kč)

Důvěřuje nám více než 30 000 spokojených
zákazníků. Přidejte se k nim i vy.

4,5
Hodnotilo 5 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
2x
5
3x
250+ zákazníků již nakoupilo
5 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas

Moderní nástěnná 3D mapa světa na zeď v polygonálním urbanistickém stylu je originální a moderní obraz, který nesmí chybět v domácnosti žádného vášnivého cestovatele. 

Obraz je vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře na stěnu. Atlas světa je detailně vypracován.

Hlavní výhody dřevěné mapy světa:

 • Moderní design
 • Kromě světadílů mapa obsabuje i větší  ostrovy
 • Ideální dárek pro cestovatele
 • Jednoduchá montáž na stěnu
 • Velkorozměrný obraz na stěnu

Montáž na zeď:

Výrobek doporučujeme zavěsit na zeď pomocí pár hřebíčku s malou hlavičkou nebo prostřednictvím montážního lepidla (nejsou součástí balení). Menší ostrovy nalepíte na stěnu prostřednictvím lepicí gumy, která je součástí balení.

Doporučený počet hřebíčku:

 • 138x67 cm - V případě zavěšení výrobku na zeď pomocí hřebíčků je třeba disponovat minimálně 20 ks hřebíčků.
 • 190x92 cm - V případě zavěšení výrobku na zeď pomocí hřebíčků je třeba disponovat minimálně 30 ks hřebíčků.
 • 260x125 cm - V případě zavěšení výrobku na zeď pomocí hřebíčků je třeba disponovat minimálně 40 ks hřebíčků.

Poznámka: Rozměr 260x125 cm má vzhledem k nadrozměrné velikosti rozdělenou Eurasii na 2 části. Uvedené rozměry produktu jsou rozměry po rozložení výrobku na zeď jako na ilustračním obrázku.

Obsah balení:

 • Nástěnná 3D mapa světa na stěnu - Polygonální atlas
 • Návod na montáž
 • Ilustrační obrázek rozložení světadílů a ostrovů
 • Lepicí guma pro lepení menších ostrovů 
Materiál
Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou
Šířka
138 cm, 190 cm, 260 cm
Výška
67 cm, 92 cm, 125 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Industriální, Moderní
Motiv
Mapa, Polygonal, Cestování
4,5
Hodnotilo 5 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
2x
5
3x
250+ zákazníků již nakoupilo
5 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
4.5
Lucie Chudíková 4. Říjen 2022
Krásná mapa, nádherně zpracováno. Je to jednoduché a hodí se na bílou zeď do obýváků. Jen jsem si ji nainstalovala na zeď a už přemýšlím co dalšího si koupím. Škoda jen, že tam nejsou takové ty maličké ostrovy, jako jsou kapverdy, kanáry,... Šly by dokoupit nějaké dřevěné mini tečky, aby tyto ostrovy připomínaly?
Doporučuje tento produkt
5.0
Jakub 2. Říjen 2022
S výrobkem jsme velmi spokojeni. Doručení proběhlo v pořádku a sestavení bylo velmi jednoduché. Ideální kousek pro zútulnění domova. Precizní a skvělá práce.
Doporučuje tento produkt
4.0
Jana 10. Září 2021
Nádherná mapa - hned jak jsem ji viděla poprvé, tak jsem věděla, že ji musím mít. :) Krásně se nám vyjímá v obývacím pokoji, provedení odpovídá fotkám na webu. Zvolili jsme černou barvu, ale měli jsme strach, zda nebude působit příliš tvrdě a agresivně. Vůbec ne - vypadá moc pěkně a černá barva je praktická i pro instalaci, hlavičky hřebíčků jsme zabarvili lihovým fixem a nejsou vůbec vidět. :) Díky moc za krásný výrobek, jsem spokojená na 1000%! :))
Doporučuje tento produkt
4.0
IVNO 10. Červen 2021
Opravdu krásná a precizní práce! Mám menší verzi, ale i tak se perfektně vyjímá na stěně. Zvolená barva dřeva odpovídá realitě, takže mi ladí s nábytkem. Děkuji a určitě doporučuji :)
Doporučuje tento produkt
5.0
Jakub S. 10. Květen 2021
Dobrý den, Mohu naprosto doporučit. Objednal jsem si tu největší velikost a vypadá to naprosto fantasticky. Současně bych chtěl rovněž poděkovat za dárek a celé firmě DUBLEZ za rychlé a kvalitní služby:)) Krásný a originální nápad na vybavení bytu.
Doporučuje tento produkt
Montáž polygonální mapy
 1. Nejprve si je třeba vyměřit stěnu, na kterou budete montovat mapu. Vzdálenost mezi Amerikou a Euroázií,, tedy Atlantický oceán, je libovolná. Zaleží jen od toho, jak to bude lépe vypadat na vaší stěně.
 2. Doporučujeme všechny kontinenty zavěsit na stěnu na malinké hřebíčky. Kontinenty nemají velkou váhu, takže stačí použít drobné hřebíčky.
 3. Pokud chcete, aby byla mapa celkem přitlačena ke stěně, doporučujeme zakoupit mini hřebíčky s drobnou hlavičkou. Díky hlavičce dokážete mapu přitlačit na doraz ke stěně.
 4. Menší ostrůvky víte nalepit na stěnu prostřednictvím lepicí gumy, která je součástí balení. Stačí dát malé množství gumy a pořádně přitlačit na stěnu.

 

Doporučený počet hřebíčků:

 • 138x67 cm - V případě zavěšení výrobku na stěnu pomocí hřebíčků je potřebné disponovat minimálně 20 ks hřebíčků.
 • 190x92 cm - V případě zavěšení výrobku na stěnu pomocí hřebíčků je potřebné disponovat minimálně 30 ks hřebíčků
 • 260x125 cm - V případě zavěšení výrobku na stěnu pomocí hřebíčků je potřebné disponovat minimálně 40 ks hřebíčků. V případě tohoto rozměru je Eurasie rozdělena na dvě části.

Často kladené otázky

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.com . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme. Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod řadí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Volitelné montážní příslušenství
Hřebíčky 10 ks
40 Kč
Související produkty
Polygonální mapa Česka na stěnu Polygonální mapa Česka na stěnu
+ 9
Nástěnné mapy Česka na zeď
(0)
od 839 Kč
Robinsonova mapa světa ze dřeva Robinsonova mapa světa ze dřeva
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 539 Kč
Polygonální mapa Slovenska na zeď Polygonální mapa Slovenska na zeď
+ 9
Nástěnné mapy Slovenska na zeď
(0)
od 839 Kč
Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy světa na zeď
(2)
od 1 309 Kč
Korkové zapichovací mapy světa
(4)
od 1 309 Kč
Dřevěná 3D mapa světa na zeď Dřevěná 3D mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(3)
od 1 129 Kč
Doprava zdarma
3D dřevěný gravírovaný obraz - Historická mapa světa 1689 3D dřevěný gravírovaný obraz - Historická mapa světa 1689
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
2 949 Kč
Polygonální mapa Československa Polygonální mapa Československa
+ 9
Nástěnné mapy Česka na zeď
(0)
od 1 489 Kč
Shop roku