Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států

Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států

Model: BD-MS-07
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
90x45 cm 1 309 Kč
135x67 cm 1 309 Kč
175x87 cm 1 309 Kč
260x136 cm 1 309 Kč
1 309 Kč ( 1 082 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 4 pracovní dny (26.07.2024)
Doručíme od 105 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotilo 8 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
8x
250+ zákazníků již nakoupilo
8 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států

Moderní dřevěná 3D mapa světa na stěnu je originální obraz, který nesmí chybět v domácnosti žádného vášnivého cestovatele. Obraz je vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře na stěnu. Jednotlivé kontinenty a ostrovy jsou vyřezány z dřeva. Atlas světa je detailně vypracován a obsahuje všechny známé ostrovy světa a díky vygravírovaní hranic i všechny státy světa.

Hlavní výhody dřevěné mapy světa:

 • Moderní design
 • Detailně zpracovaná mapa včetně ostrovů
 • Ideální dárek pro cestovatele
 • Jednoduchá montáž na stěnu
 • Všechny hranice států světa jsou na mapě vygravírované tenkou jemnou čarou

Montáž na stěnu:

Připevnění mapy světa na stěnu se provádí jednoduše prostřednictvím předem předlepené pěnové pásky, která je nalepena na druhé straně kontinentů. Ostrovy a menší části umístěte na stěnu prostřednictvím lepicí pásky, která je součástí balení. Díky této speciální pásce přilepíte všechny ostrovy jednoduše na stěnu. Stačí odstřihnout malý kousek, nalepit na druhou stranu materiálu a pořádně přitlačit na stěnu.

Poznámka:

 1. Rozměr mapy je rozměr po rozložení obrazu na stěnu podle ilustračního obrázku.
 2. U mapy v rozměru 260x136 cm je Eurasie rozdělena na dvě části. Předěl kopíruje hranice ruské oblasti Krasnojarsk a republik Ruské federace Khakassia a Altai. Následně už spoj kopíruje reálné hranice států až po Indii, takže v té části je spoj neviditelný.

Obsah balení:

 • Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států
 • Předlepená pěnová páska na kontinentech
 • Návod na montáž + Ilustrační obrázek rozložení světadílů a ostrovů
 • Pěnová lepicí páska na uchycení ostrovů na stěnu v balení
Šířka
90 cm, 135 cm, 175 cm, 260 cm
Výška
45 cm, 67 cm, 87 cm, 136 cm
Hloubka
Motiv
Typ
Tvar
Výrobce
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 8 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
8x
250+ zákazníků již nakoupilo
8 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
Štěpánka Harazínová
11. Duben 2024
Ověřený nákup
skvělé
Štěpánka doporučuje tento produkt
N.Kap
28. Prosinec 2023
Ověřený nákup
Dobrý den, mapa se složitě vyměřovala na stěnu, očekávala jsem papírový vzor právě v původní velikosti, dle kterého se mapa nalepí na stěnu. Ještě je škoda že nenabízíte k barvám i mapu s názvy států. Materiál pěkný, hladký pevný.
 • Materiál
 • Stav doručení
 • Výběr barev
 • Rychlost dodání
 • Chybí Tasmánie
 • Dodáno málo oboustranné pásky
 • Bez názvů států
 • Bez vzoru dle původní velikosti
N.Kap doporučuje tento produkt
Tatiana B.
15. Červenec 2023
Ověřený nákup
Jsem velmi spokojená s kvalitou výrobku, I rychlostí dodání, určitě tady ještě budu nakupovat, děkuji velmi pěkně
Tatiana doporučuje tento produkt
Aneta
28. Prosinec 2022
Mapa vypadá skvěle, dobře se lepila i na hrubou omítku zdi, pozor se musí dát ovšem na drobnější části (např. Florida), lehce se zlomí. Jsem moc spokojena.
Aneta doporučuje tento produkt
Ivana
15. Listopad 2022
Objednávka dorazila v pořádku, vše perfektní, děkujeme za dárky.
Ivana doporučuje tento produkt
Montáž mapy světa

Připravili jsme pro vás podrobný návod, jak jednoduše a bez chyby dokážete nalepit naši mapu světa DUBLEZ na stěnu. Pojďme na to :)

Návod na montáž mapy světa DUBLEZ:

 1. Montáž mapy ve dvojici: Doporučujeme mapu lepit ve dvojici. Jeden bude lepit jednotlivé části mapy na stěnu, druhý bude z dálky kontrolovat, zda jsou části správně nalepené.
 2. Vyměření prostoru na stěně: Nejprve je potřeba si vyměřit stěnu, na kterou budete montovat mapu.
 3. Rozložení mapy na zemi: Před samotnou montáží doporučujeme rozložit mapu na "nečisto" na zemi, abychom si lépe promysleli finální rozložení na stěně.
 4. Vzdálenost mezi Amerikou a Eurazií (Atlantský oceán) je libovolná. Pokud byste potřebovali mapu o pár cm méně širší nebo více širší, šířkou Atlantského oceánu to můžete dosáhnout. Pokud chcete použít přesnou vzdálenost, doporučujeme využít naši šablonu přibalenou k mapě světa, díky které určíte přesnou šířku mezi Severní Amerikou a Evropou. Záleží jen na tom, jak bude mapa lépe vypadat na vaší stěně.
 5. Pěnová páska: Na mapě se nachází na zadní straně na kontinentech předlepená pěnová páska. Stačí odlepit zelenou ochrannou fólii z pásky a můžeme začít s nalepováním mapy. Musíte si dávat pozor, protože jakmile přitlačíte pěnovou pásku na stěnu, už ji neodlepíte, jelikož je velmi pevná.
 6. Ostrovy: Menší ostrovy můžete nalepit na stěnu prostřednictvím lepicí pěnové pásky, která je součástí balení. Lepicí pěnová páska je v balení nastrouhaná na proužky. Z proužků si jednoduše odstřihnete požadovanou velikost na daný ostrov a následně můžete lepit ostrov na stěnu. Stačí dát malé množství pásky a pořádně přitlačit na stěnu. Páska je pevná.
 7. Postup lepení:
  1. Nejprve doporučujeme nalepit jako první buď Severní Ameriku nebo Eurazii (některé varianty mají Afriku spojenou s Eurazií). Je třeba natáčet kontinent správně podle ilustračního obrázku, aby nebyl nakřivo.
  2. Pokud máme první část nalepenou, doporučujeme pomocí naší šablony přibalené v balení (vzdálenost mezi Evropou a Severní Amerikou) přiložit k nalepené části a nalepit druhou část mapy.
  3. Nyní můžeme nalepit i Afriku přiložením k Eurázii, pokud máte zakoupený rozměr mapy, kde je Afrika samostatně oddělená.
  4. Následně můžeme nalepit ostrovy v Asii pomocí šablon přibalených v balení. První šablona (Template) s názvem "Japan" Přiložíme k Asii a nalepíme všechny 3 ostrovy Japonska. Druhou šablonu (Template) s názvem "Southeast Asia - Islands" přiložíme také k Asii v jihovýchodní části a díky ní můžeme nalepit všechny ostrovy, které se nacházejí v této oblasti. Kromě toho díky této šabloně můžeme nalepit i Austrálii, protože kousek okraje šablony kopíruje pevninu Austrálie.
  5. V dalším kroku nalepíme 2 velké zbývající části, a to Jižní Ameriku a Grónsko. Grónsko nalepíme odhadem, jak vám vyhovuje.
  6. V posledním kroku dolepíme všechny zbývající ostrovy, které nám zůstaly v balení a jsou vyznačené na ilustračním obrázku.
 8. Poslední úpravy: Po úspěšném nalepení mapy je důležité mapu a všechny ostrovy (z přední strany) rukou pořádně přitlačit ke stěně na všech místech, kde se nachází pěnová páska, aby se páska pořádně spojila se stěnou.
 9. Počkáme 24 hod, než lepidlo v pěnové pásce dosáhne plné pevnosti.
 10. Následně mapu a ostrovy znovu popřitlačujeme rukou na všech místech, kde se nachází pěnová páska.
 11. Těšíme se z nové mapy DUBLEZ :)

Ilustrační obrázek mapy světa DUBLEZ po rozložení na stěnu:

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku zodpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze stěny neneseme žádnou zodpovědnost. Ve mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - Jelikož pěnová lepicí páska je velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe při velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem spoza výrobku. Následně zbytkovou pěnu na stěně můžete velmi opatrně odlepit.
 3. Součástí mapy jsou pouze kontinenty a ostrovy, které se nacházejí na ilustračním obrázku.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Šířka
90 cm, 135 cm, 175 cm, 260 cm
Výška
45 cm, 67 cm, 87 cm, 136 cm
Hloubka
Motiv
Typ
Tvar
Výrobce
DUBLEZ
Související produkty
Korkové zapichovací mapy světa
(8)
od 1 309 Kč
Dřevěná 3D mapa světa na zeď Dřevěná 3D mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(13)
od 1 129 Kč
Korkové zapichovací mapy světa
(0)
od 1 229 Kč
Dřevěná mapa krajů Slovenska Dřevěná mapa krajů Slovenska
+ 2
Nástěnné mapy Slovenska na zeď
(0)
od 799 Kč
Mapa okresů Slovenska na zeď Mapa okresů Slovenska na zeď
+ 2
Nástěnné mapy Slovenska na zeď
(0)
od 979 Kč
Robinsonova mapa světa ze dřeva Robinsonova mapa světa ze dřeva
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 539 Kč
Novinka
Dřevěná mapa světa na zeď Dřevěná mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 1 309 Kč
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(16)
od 1 789 Kč
-14%
Dřevěná mapa světa na zeď - obraz Dřevěná mapa světa na zeď - obraz
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(7)
1 439 Kč1 669 Kč
Minimalistická mapa světa na zeď Minimalistická mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 499 Kč
Dřevěná samolepka na zeď - Mapa světa Dřevěná samolepka na zeď - Mapa světa
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 1 069 Kč
Dřevěná mapa Evropy na zeď - s hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy Evropy na zeď
(0)
od 1 209 Kč
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka