Letní akce!

Sleva -10% na celý sortiment s kódem LETO10. Časově omezené!

Do konce zůstává - Zůstává - 6h:29m:

Korková mapa světa na zeď s hranicemi

Model: BD-MS-11
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

10% Sleva

Velká letní akce! Ušetřete s kódem LETO10 a získejte 10% slevu na celý náš sortiment, včetně již zlevněných dekorací.

Vyberte si rozměr výrobku:
90x45 cm 1 309 Kč
160x80 cm 1 309 Kč
260x128 cm 1 309 Kč
1 309 Kč ( 1 082 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 4 pracovní dny (19.07.2024)
Doručíme od 79 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
4,9
Hodnotilo 8 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
7x
250+ zákazníků již nakoupilo
8 zákaznických recenzí
86% zákazníků doporučuje
Korková mapa světa na zeď s hranicemi

Korková, zapichovací 3D mapa světa na stěnu je originální a moderní obraz, který nesmí chybět v domácnosti žádného vášnivého cestovatele. Pokud hledáte jedinečný dárek, kterým se odlišíte od standardních dárků, korková mapa světa je vhodná jako originální dárek pro cestovatele, přítele nebo přítelkyni k narozeninám. Tento obraz je vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře na stěnu.

Jednotlivé kontinenty a ostrovy jsou vyřezány z korku. Státy v rámci kontinentů jsou vygravírované. Díky měkkému korku se z výrobku stává stylová zapichovací mapa světa, neboť kontinenty a ostrovy jsou vyrobeny z pevného korku, lze do nich zapichovat špendlíky a jednoduše si lze zapisovat destinace, které jste navštívili, resp. ještě navštívíte.

Montáž na stěnu:

Na výrobku z druhé strany je předem předlepená pěnová páska. Ostrovy taky nalepíte na stěnu prostřednictvím speciální lepicí pásky, která je součástí balení.

Poznámka:

 • Rozměr mapy je rozměr po rozložení obrazu na stěnu podle ilustračního obrázku.
 • U mapy v rozměru 260x136 cm je Eurasie rozdělena na dvě části. Předěl kopíruje hranice ruské oblasti Krasnojarsk a republik Ruské federace Khakassia a Altai. Následně už spoj kopíruje reálné hranice států až po Indii, takže v té části je spoj neviditelný.

Obsah balení:

 • Korková mapa na zeď s předlepenou pěnovou páskou na uchycení
 • Návod na montáž + Ilustrační obrázek rozložení světadílů a ostrovů
 • Pěnová lepicí páska pro upevnění ostrůvků v balení
Materiál
Šířka
90 cm, 160 cm, 260 cm
Výška
45 cm, 80 cm, 128 cm
Hloubka
Motiv
Typ
Tvar
Výrobce
DUBLEZ
4,9
Hodnotilo 8 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
7x
250+ zákazníků již nakoupilo
8 zákaznických recenzí
86% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
Kateřina Vysloužilová
29. Květen 2024
Mapa je sice krásná. Ale přišla nalepená na krabici a některé výběžky byly urvané díky lepící pásce. Navíc mapa na zdi vůbec nedrží. Už druhý den se celá sloupla. Lepící páska na zdi sice zdrží, ale na korku vůbec. Ten se celý zkroutil a mapa ze zdi padá... Veliké zklamání...
 • Nekvalitní lepidlo
 • Balení ve kterém mapa přišla
 • Cena
Kateřina nedoporučuje tento produkt

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za Vaši recenzi, i když tentokrát není pozitivní. Velmi nás mrzí problémy, které jste měla s naší mapou. Chceme Vás ujistit, že naše korkové mapy jsou vždy přilepeny na krabici velmi tenkou páskou, aby byla zajištěna jejich ochrana během přepravy a aby při vybalování nedošlo k poškození, protože korek je velmi jemný materiál, náchylný k poškození. Pokud Vám mapa přišla poškozená, neváhejte nás, prosím, kontaktovat a přiložit fotografii poškozeného produktu. Rádi situaci prošetříme a najdeme pro Vás uspokojivé řešení.

Je nám líto, že jste měla problémy i s montáží mapy. Obvykle, pokud jsou dodrženy všechny kroky uvedené v návodu, mapa by měla na stěně držet bez problémů. V případě, že mapa padá ze stěny, rádi Vám nabídneme alternativní způsob montáže, který by mohl být efektivnější.

Prosím neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu na dublez@dublez.cz
Jsme tu pro Vás, abychom zajistili Vaši spokojenost.

S pozdravem DUBLEZ.

Ludvík Rektořík
9. Duben 2024
Ověřený nákup
vše ok, dle popisu
Ludvík doporučuje tento produkt
T
15. Březen 2023
Rychlé dodání i kvalita výrobkuDárek k nákupu moc potěší
 • Dobrá kvalita
 • Dostatek lepenky
 • Pár dní zapáchá kvůli opracování korku
T doporučuje tento produkt
David Malý
5. Listopad 2022
Dobrý den, s mapou jsem spokojený, akorát jsem dostal 2x Newfoundland a trvalo mi vcelku dlouho než mi došlo, že je mám 2x :) Jsem, ale opravdu nespokojený s kurýrní službou. Info o tom, kdy dostanu zboží, jsem dostal ve chvíli, kdy byl kurýr u dveří (nevěděl jsem předem ani den). Bohužel jsem ten den chodil po doktorech a protože jsme se nedohodli na jiném termínu dodání, musel jsem instruovat kurýra, aby nechal mapu před vchodovými dveřmi - našteští nedošlo k poničení (jedná se o panelový dům, skutečně mi není příjemné nechávat svoje věci před vchodovými dveřmi). Do budoucna se rozhodně vyhnu této kurýrní službě a pokud nebude k dispozici na vašem webu alternativní, pak se podívám po jiném e-shopu.
 • Pěkně zpracovaná mapa
 • Pár drobných dárků
 • Způsob doručení - budu příště hledat alternativu
 • Všechny ostrovy v jednom pytlíčku a bez popisu jejich umístění + nutnost si stříhat lepící pástku (za mě v pořádku, ale někomu to může vadit)
David doporučuje tento produkt

Dobrý den David,

velmi nás mrzí, jak se zachoval lokální kurýr. Určitě si budeme stěžovat, nakolik toto není běžný postup a jménem kurýrní společnosti se Vám omlouváme.
Jsme rádi, že jste spokojeni a mapa již krášlí Vaši stěnu.

S pozdravem DUBLEZ

Tereza
31. Říjen 2022
Skvělý dárek pro cestovatele, krásné nám zutulnila jednu stěnu v pokoji :-)
Tereza doporučuje tento produkt
Montáž mapy světa

Připravili jsme pro vás podrobný návod, jak jednoduše a bez chyby dokážete nalepit naši mapu světa DUBLEZ na stěnu. Pojďme na to :)

Návod na montáž mapy světa DUBLEZ:

 1. Montáž mapy ve dvojici: Doporučujeme mapu lepit ve dvojici. Jeden bude lepit jednotlivé části mapy na stěnu, druhý bude z dálky kontrolovat, zda jsou části správně nalepené.
 2. Vyměření prostoru na stěně: Nejprve je potřeba si vyměřit stěnu, na kterou budete montovat mapu.
 3. Rozložení mapy na zemi: Před samotnou montáží doporučujeme rozložit mapu na "nečisto" na zemi, abychom si lépe promysleli finální rozložení na stěně.
 4. Vzdálenost mezi Amerikou a Eurazií (Atlantský oceán) je libovolná. Pokud byste potřebovali mapu o pár cm méně širší nebo více širší, šířkou Atlantského oceánu to můžete dosáhnout. Pokud chcete použít přesnou vzdálenost, doporučujeme využít naši šablonu přibalenou k mapě světa, díky které určíte přesnou šířku mezi Severní Amerikou a Evropou. Záleží jen na tom, jak bude mapa lépe vypadat na vaší stěně.
 5. Pěnová páska: Na mapě se nachází na zadní straně na kontinentech předlepená pěnová páska. Stačí odlepit zelenou ochrannou fólii z pásky a můžeme začít s nalepováním mapy. Musíte si dávat pozor, protože jakmile přitlačíte pěnovou pásku na stěnu, už ji neodlepíte, jelikož je velmi pevná.
 6. Ostrovy: Menší ostrovy můžete nalepit na stěnu prostřednictvím lepicí pěnové pásky, která je součástí balení. Lepicí pěnová páska je v balení nastrouhaná na proužky. Z proužků si jednoduše odstřihnete požadovanou velikost na daný ostrov a následně můžete lepit ostrov na stěnu. Stačí dát malé množství pásky a pořádně přitlačit na stěnu. Páska je pevná.
 7. Postup lepení:
  1. Nejprve doporučujeme nalepit jako první buď Severní Ameriku nebo Eurazii (některé varianty mají Afriku spojenou s Eurazií). Je třeba natáčet kontinent správně podle ilustračního obrázku, aby nebyl nakřivo.
  2. Pokud máme první část nalepenou, doporučujeme pomocí naší šablony přibalené v balení (vzdálenost mezi Evropou a Severní Amerikou) přiložit k nalepené části a nalepit druhou část mapy.
  3. Nyní můžeme nalepit i Afriku přiložením k Eurázii, pokud máte zakoupený rozměr mapy, kde je Afrika samostatně oddělená.
  4. Následně můžeme nalepit ostrovy v Asii pomocí šablon přibalených v balení. První šablona (Template) s názvem "Japan" Přiložíme k Asii a nalepíme všechny 3 ostrovy Japonska. Druhou šablonu (Template) s názvem "Southeast Asia - Islands" přiložíme také k Asii v jihovýchodní části a díky ní můžeme nalepit všechny ostrovy, které se nacházejí v této oblasti. Kromě toho díky této šabloně můžeme nalepit i Austrálii, protože kousek okraje šablony kopíruje pevninu Austrálie.
  5. V dalším kroku nalepíme 2 velké zbývající části, a to Jižní Ameriku a Grónsko. Grónsko nalepíme odhadem, jak vám vyhovuje.
  6. V posledním kroku dolepíme všechny zbývající ostrovy, které nám zůstaly v balení a jsou vyznačené na ilustračním obrázku.
 8. Poslední úpravy: Po úspěšném nalepení mapy je důležité mapu a všechny ostrovy (z přední strany) rukou pořádně přitlačit ke stěně na všech místech, kde se nachází pěnová páska, aby se páska pořádně spojila se stěnou.
 9. Počkáme 24 hod, než lepidlo v pěnové pásce dosáhne plné pevnosti.
 10. Následně mapu a ostrovy znovu popřitlačujeme rukou na všech místech, kde se nachází pěnová páska.
 11. Těšíme se z nové mapy DUBLEZ :)

Ilustrační obrázek mapy světa DUBLEZ po rozložení na stěnu:

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku zodpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze stěny neneseme žádnou zodpovědnost. Ve mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - Jelikož pěnová lepicí páska je velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe při velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem spoza výrobku. Následně zbytkovou pěnu na stěně můžete velmi opatrně odlepit.
 3. Součástí mapy jsou pouze kontinenty a ostrovy, které se nacházejí na ilustračním obrázku.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka
Související produkty
Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy světa na zeď
(8)
od 1 309 Kč
Korkové zapichovací mapy světa
(0)
od 1 229 Kč
Doprava zdarma
Korková mapa světa - obraz Korková mapa světa - obraz
Korkové zapichovací mapy světa
(4)
2 779 Kč
Nástěnné mapy Slovenska na zeď
(0)
od 979 Kč
Doprava zdarma
Korková, zapichovací mapa světa na stěnu - i s gravírováním Korková, zapichovací mapa světa na stěnu - i s gravírováním
Korkové zapichovací mapy světa
(0)
3 959 Kč
Doprava zdarma
Korková, zapichovací mapa světa na zeď s rámem Korková, zapichovací mapa světa na zeď s rámem
Korkové zapichovací mapy světa
(0)
3 539 Kč
Nástěnné mapy Česka na zeď
(4)
od 889 Kč
Nástěnné mapy Česka na zeď
(0)
od 889 Kč
Nástěnné mapy Slovenska na zeď
(0)
od 889 Kč