3D Logo na stěnu - výroba na míru

3D Logo na stěnu - výroba na míru

Model: Logo-wooden
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

Vybrat dekor:
269 Kč ( 222 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 4 pracovní dny (26.07.2024)
Doručíme od 0 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotilo 13 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
13x
100+ zákazníků již nakoupilo
13 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
3D Logo na stěnu - výroba na míru

Nabízíme výrobu Vašeho stávajícího loga vyřezaného do dřeva. Zviditelněte se Vaším logem na stěně, které je vyřezané do 3mm hrubého dřevěného materiálu. Více informací o materiálu se můžete dočíst v bodě č. 3. 1 na následujícím odkazu. Na základě vstupních údajů (vektorový soubor) jsme schopni Vaše logo vyřezat do materiálů z naší nabídky.

Potřebujete vyrobit vaše logo barevně? Žádný problém. Více informací o výrobě barevného loga u nás najdete ZDE.

Co od Vás budeme potřebovat?

 1. Budeme potřebovat Vaše stávající logo v křivkách, tedy ve vektorovém formátu. Nejtypičtější vektorové formáty jsou .svg, .eps, .ai, .pdf, .dxf.

  Důležitá poznámka: Mnoho klientů nám zasílá vektorové formáty loga, které ale ve skutečnosti nejsou v křivkách (vektoru), ale je to jen fotografie. Pokud jste si není jist / jistá, zda i Vaše logo je v křivkách, doporučujeme si přečíst následující odkaz --> Rozdíly v grafice, kde je vysvětlen rozdíl mezi pixelovou (rastrovou) a vektorovou (křivky) grafikou. V případě, že nedisponujete logem v křivkách, výroba pravděpodobně nebude možná. Před tím, než nám pošlete logo, doporučujeme zkontrolovat a otevřít soubor s logem, jestli je ve vektoru.
 2. V galerii produktu se nachází vzorník s 12 barvami. Je třeba si vybrat dekor. Názvy dekorů se nacházejí níže v popisu.
 3. Tyto soubory nám můžete poslat přímo ve formuláři nebo nám je pošlete do e-mailu s požadavkem na dublez@dublez.cz .
 4. Po obdržení loga se na něj náš grafik podívá a dá vědět, zda je vhodné pro vyřezávání do materiálu.
 5. Následně dohodneme společně rozměr na stěně.
 6. Pak si odsouhlasíme cenu.

 

Budeme se těšit na společnou spolupráci.

Obsah balení:

 • Vyřezané logo s předlepenou pěnovou páskou na každém samostatném kousku loga
 • Dřevěná šablona, ​​která Vám pomůže všechny díly loga nalepit rovně na stěnu
 • Podrobný návod na montáž loga

Názvy dekorů z galerie podle čísla:

 1. Javor
 2. Dub sonoma
 3. Dub zlatý
 4. Dub tabákový
 5. Buk
 6. Třešeň
 7. Ořech
 8. Wenge
 9. Bílá
 10. Stříbrná
 11. Antracitově-šedá
 12. Černá
Šířka
V závislosti od loga a požiadaviek
Výška
V závislosti od loga a požiadaviek
Hloubka
Výrobce
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 13 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
13x
100+ zákazníků již nakoupilo
13 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
AlNiKa
7. Březen 2024
Ověřený nákup
Zboží dorazilo včas a v krásném zpracování. Skvělá cena, výborný přístup a ochota. Doporučujeme!
AlNiKa doporučuje tento produkt
Barbora Luňáková
14. Únor 2024
Ověřený nákup
Výborná práce a skvělé zpracování loga o velikosti 100 cm. Velice děkuji za skvělý přístup a krásné logo.
 • Perfektně zabaleno
 • Návod k instalaci
 • Ochranné prvky
Barbora doporučuje tento produkt
Pavla Szabová
27. Leden 2024
Ověřený nákup
Logo vyrobené dle návrhu a představ, s čím si nedokázaly poradit jiné podobné firmy, to Dublez lehce zvladli
 • Komunikace, rychlost výroby a dodání
Pavla doporučuje tento produkt
Pavla
24. Leden 2024
Dobrý den, logo v pořádku přišlo a jsem moc spokojená.
Pavla doporučuje tento produkt
Zdeněk Siatka
27. Prosinec 2023
Ověřený nákup
Vše proběhlo skvěle. Krásné logo.
Zdeněk doporučuje tento produkt

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Šířka
V závislosti od loga a požiadaviek
Výška
V závislosti od loga a požiadaviek
Hloubka
Výrobce
DUBLEZ