Dřevěné mapy světa

Dřevěná 3D mapa světa na zeď

Model: BD-MS-03
1 129 Kč ( 933 Kč bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Můžete mít 15.06.2023
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
90x45 cm 1 129 Kč
135x67 cm 1 129 Kč
175x87 cm 1 129 Kč
Cena dopravy (od 110 Kč)
Extra rychlé doručení (od 130 Kč)
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 30 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotili 3 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
3x
250+ zákazníků již nakoupilo
3 zákaznické recenze
100% zákazníků doporučuje
Dřevěná 3D mapa světa na zeď

Moderní dřevěná 3D mapa světa na stěnu je originální obraz, který nesmí chybět v domácnosti žádného vášnivého cestovatele. Obraz je vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře na stěnu.

Jednotlivé kontinenty a ostrovy jsou vyřezány z 3 mm hrubé dřevěné desky. Atlas světa je detailně vypracován a obsahuje téměř všechny známé ostrovy světa.

Hlavní výhody dřevěné mapy světa:

 • Moderní design
 • Detailně zpracovaná mapa 
 • Dřevěná nálepka na zeď
 • Široká paleta dekorů
 • Ideální dárek pro cestovatele
 • Jednoduchá montáž 

Montáž na zeď:

Připevnění mapy světa na stěnu se provádí jednoduše prostřednictvím předem předlepené pěnové pásky, která je nalepena na druhé straně kontinentů. Ostrovy a menší části též umístěte na stěnu prostřednictvím lepicí pásky, která je součástí balení. Díky této pásce přilepíte všechny ostrovy jednoduše na stěnu. Stačí umístit malé množství na druhou stranu materiálu a pořádně přitlačit na stěnu.

Obsah balení:

 • Mapa světa na stěnu - obraz
 • Předlepená pěnová páska na kontinentech
 • Pěnová lepicí páska na ostrovy v balení
 • Návod na montáž
 • Ilustrační obrázek rozložení světadílů a ostrovů

Poznámka: Rozměr mapy je rozměr po rozložení obrazu na stěnu podle ilustračního obrázku.

Materiál
Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou
Šířka
90 cm. 135 cm, 175 cm
Výška
45 cm, 67 cm, 87 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Skandinávský, Minimalistický, Moderní, Klasický
Motiv
Mapa, Cestování
Výrobce
DUBLEZ
5,0
Hodnotili 3 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
3x
250+ zákazníků již nakoupilo
3 zákaznické recenze
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
5.0
Tereza 6. Listopad 2022
Krásná přírodní dekorace, kterou jsem doplnila celkovou rekonstrukci zasedací místnosti.
 • Přírodní materiál
Doporučuje tento produkt
5.0
Ivana 1. Říjen 2022
Krásná mapa, kvalitně zpracovaná. Lepení na zeď je velmi snadné a zábavné. :)
Doporučuje tento produkt
5.0
Iva 26. Březen 2021
3D mapa světa je krásná,jen je škoda že na malých ostrůvcích není přelepena oboustranná lepící páska,tak jak je na těch větších částech mapy i když k tomu jsou lepíky dodány, dávalo se to tam špatně a jsem zvědavá jak dlouhou to výdrži, než lepící páska vyschne.Jinak na zeď se to dávalo a skládalo pěkně podle předlohy, nebyl žádný problém Jinak rychle dodání a perfektně zabalené a cenu bych volila asi o něco nižší, nemyslím si že to má takovou hodnotu,ale je to jen můj pocit.My ji chtěli, tak jsem ty peníze za to dali..Mapa je v pokojíčku 15leteho syna nad jeho postelí kam hezky zapadla.. Děkujeme
Doporučuje tento produkt
Montáž mapy světa

Návod na montáž:

 1. Nejprve je třeba si vyměřit stěnu, na kterou budete montovat mapu. Vzdálenost mezi Amerikou a Euroasií, tedy Atlantický oceán, je libovolná. Zaleží jen od toho, jak bude mapa lépe vypadat na vaší stěně.
 2. Na mapě se nachází na zadní straně na kontinentech předlepená pěnová páska. Montáž je velice jednoduchá. Stačí odlepit ochrannou fólii z pěny a daný kontinent nalepit na stěnu. Třeba si dávat pozor, protože pokud jednou přitlačíte pěnovou pásku na zeď, už ji neodlepíte, je velmi pevná.
 3. Menší ostrůvky víte nalepit na stěnu prostřednictvím lepicí pěnové pásky, která je součástí balení. Lepicí pěnová páska je v balení nastříhána na proužky. Z pásků si jednoduše odstřihnete požadovanou velikost na daný ostrov a postupně nalepíte i ostrov na stěnu. Stačí dát malé množství pásky a pořádně přitlačit na stěnu.

Ilustrační obrázek mapy světa po rozložení na zeď:

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku odpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze zdi neneseme žádnou odpovědnost. V mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - I když je pěnová lepicí páska velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe při velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem zpoza výrobku. Následně můžete zbytkovou pěnu na stěně velmi opatrně odlepit.

Často kladené otázky

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.com . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod řadí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Související produkty
Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy světa na zeď
(2)
od 1 309 Kč
Korkové zapichovací mapy světa
(5)
od 1 309 Kč
Doprava zdarma
2v1 Dřevěné mapy světa - obraz a 3D mapa 2v1 Dřevěné mapy světa - obraz a 3D mapa
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
2 479 Kč
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(7)
od 1 789 Kč
Dřevěná mapa světa na zeď - obraz Dřevěná mapa světa na zeď - obraz
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(6)
1 669 Kč
Dřevěná mapa Evropy na zeď - s hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy Evropy na zeď
(4)
od 1 209 Kč
Dřevěná samolepka na zeď - Mapa světa
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 1 069 Kč