MANDALA v hodnotě 399 Kč jako DÁREK.

Nakupte u nás alespoň za 500 Kč a získejte exkluzivní mandalu zdarma. Jen do vyprodání zásob.

Do konce zůstává - Zůstává - 17h:36m:

Dřevěná 3D mapa světa na zeď

Model: BD-MS-03
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

Nakupte nad 500 Kč a získejte mandalu za 399 Kč ZDARMA
Zůstává - 17h:36m:
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
90x45 cm 959 Kč
135x67 cm 959 Kč
175x87 cm 959 Kč
959 Kč ( 793 Kč bez DPH)
Zboží skladem, ihned k odeslání. U vás o 3 pracovní dny. (30.05.2024)
Doručíme od 105 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
4,8
Hodnotilo 13 zákazníků
1
0x
2
0x
3
1x
4
0x
5
12x
500+ zákazníků již nakoupilo
13 zákaznických recenzí
85% zákazníků doporučuje
Dřevěná 3D mapa světa na zeď

Moderní dřevěná 3D mapa světa na stěnu je originální obraz, který nesmí chybět v domácnosti žádného vášnivého cestovatele. Obraz je vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo kanceláře na stěnu.

Jednotlivé kontinenty a ostrovy jsou vyřezány z 3 mm hrubé dřevěné desky. Atlas světa je detailně vypracován a obsahuje téměř všechny známé ostrovy světa.

Hlavní výhody dřevěné mapy světa:

 • Moderní design
 • Detailně zpracovaná mapa 
 • Dřevěná nálepka na zeď
 • Široká paleta dekorů
 • Ideální dárek pro cestovatele
 • Jednoduchá montáž 

Montáž na zeď:

Připevnění mapy světa na stěnu se provádí jednoduše prostřednictvím předem předlepené pěnové pásky, která je nalepena na druhé straně kontinentů. Ostrovy a menší části též umístěte na stěnu prostřednictvím lepicí pásky, která je součástí balení. Díky této pásce přilepíte všechny ostrovy jednoduše na stěnu. Stačí umístit malé množství na druhou stranu materiálu a pořádně přitlačit na stěnu.

Obsah balení:

 • Mapa světa na stěnu - obraz
 • Předlepená pěnová páska na kontinentech
 • Pěnová lepicí páska na ostrovy v balení
 • Návod na montáž
 • Ilustrační obrázek rozložení světadílů a ostrovů

Poznámka: Rozměr mapy je rozměr po rozložení obrazu na stěnu podle ilustračního obrázku.

Materiál
Dřevěná HDF deska
Šířka
90 cm. 135 cm, 175 cm
Výška
45 cm, 67 cm, 87 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Skandinávský, Minimalistický, Moderní, Klasický
Motiv
Mapa, Cestování
Typ
Nastěnný, 3D
Barva
Černá
Tvar
Atypický
Technologie výroby
Řezání laserem
Výrobce
DUBLEZ
4,8
Hodnotilo 13 zákazníků
1
0x
2
0x
3
1x
4
0x
5
12x
500+ zákazníků již nakoupilo
13 zákaznických recenzí
85% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
Ivana Soukupová
3. Duben 2024
Ověřený nákup
Krásná mapa.
 • Rychlé dodání. Perfektně zabaleno.
Ivana doporučuje tento produkt
Kateřina Nová
13. Březen 2024
Velmi smíšené pocity. Po otevření balení mě velmi překvapilo, že na Vás vykoukne jen spousta dílků a nic víc. Balení neobsahuje žádnou šablonu nebo pomůcku, jak jednotlivé dílky rozmístit po zdi. Velké kontinenty jsou poměrně jasné, ale menší kousky (ostrovy) jsou v pytlíčku bez jakéhokoliv popisu. Přestože jsem si zkusila mapu nejprve poskládat na zemi, při přesunu na zeď se mi nepovedlo zachovat všechny vzdálenosti a natočení. A to musím vyzdvihnout, ač je lepící pásky málo, drží, s díly už tedy nepohnete. 🤷 S konečným výsledkem nejsem úplně spokojená, ale pokud nechci předělat celou zeď i s omítkou, budu se muset smířit.
Kateřina nedoporučuje tento produkt

Dobrý den Kateřina,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu, i když v tomto případě není pozitivní. Velmi nás mrzí vzniklá situace. Naše mapa je především určena jako dekorace. Neslouží jako geograficky přesný atlas a dosud jsme se nesetkali s požadavkem na přesné natočení kontinentů. Ostrovy však lze identifikovat pomocí přiloženého ilustračního obrázku mapy světa.
Pokud jde o instalaci, rozumíme, že nalepení mapy na stěnu mohlo být náročnější, než jste očekávali. Naše mapa je navržena tak, aby si ji každý zákazník mohl přizpůsobit podle vlastních představ a potřeb. 

Každopádně děkujeme za vaši zpětnou vazbu a změníme návod, abychom zákazníkům usnadnili montáž. Doplníme šablony pro přesné nalepení zakřivení kontinentů a označíme ostrovy, aby už nevznikaly zbytečné komplikace.

I přes tyto nepříjemnosti si myslíme, že mapa hezky zkrášlila vaši stěnu :)

S přáním hezkého dne, Lucka z DUBLEZ.

Petr Š.
22. Leden 2024
Produkt vypadá pěkně, ovšem je velice nedotažený. Po rozbalení mě čekal šok, kdy dostanete náhodně vyřezané dílce kontinentů a ostrovů na desce a zbytek v pytlíčku. Není k tomu žádná šablona, žádný větší nákres, žádná přenosová fólie, není se podle čeho chytit a jak dílce usadit na zeď. Jediné co dostanete, je na A4 papíru rozmazaná fotka mapy ve velikosti asi 10x15cm a máte si to podle toho zhruba od oka rozmístit kontinenty a ostrovy. Myslel jsem, že pokud kupuji reálnou mapu světa, bylo by fajn, kdyby vše odpovídalo a né, že si nalepíte kontinenty a ostrovy jak daleko od sebe chcete, aby se to hezky vyjímalo na zdi tak nějak od oka ( takto mi to doporučila paní z obchodu ) ... Takže jsem si musel vytvořit vlastní grafiku a mapu světa vytisknout v měřítku 1:1 na plotru. Na tento papír dílečky lepit oboustrannou izolepou a pak je postupně přenášet na zeď. Je opravdu nereálné, trefit pozici, vzdálenost a úhel natočení každého dílku - ostrovu nebo země s tím, co Vám dodá výrobce. Práce tedy opravdu na hodiny a hodiny + další náklady na výrobu mustru. Další šok nastal, když po několika dnech začaly dílky odpadávat ze zdi. Mapu jsem lepil na čistou, rovnou zeď, nově vymalovanou, tedy povrch byl suchý, čistý a bezprašný. Jenže dílky se kroutí a s dodávanou pěnovou izolepou hodně šetří, takže mi většina spadla na zem a některé se poškodily. Musel jsem koupit vlastní, kvalitní pásku od 3M a vše znovu přelepit a opravit. Nyní již je vše na zdi, drží to a dělá to hezký vzhled, ale jíž nikdy více, bych si to nekoupil a určitě nedoporučuji...
 • Hezký vzhled
 • bez přenosné šablony, dostanete jen 50ks samostatných dílců, není podle čeho lepit na zeď.
 • dílce mají málo pásky, takže padají ze zdi
 • je to vše docela křehké
Petr nedoporučuje tento produkt

Dobrý den Petr,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu, i když v tomto případě není úplně pozitivní. Velmi nás mrzí vzniklá situace. Naše mapa je především určena jako dekorace. Neslouží jako geograficky přesný atlas.

Pokud jde o instalaci, chápeme, že nalepení mapy na zeď mohlo být náročnější, než jste očekával. Naše mapa je navržena tak, aby si ji každý zákazník mohl přizpůsobit podle vlastních představ a potřeb. Proto mapa, která má doporučený rozměr 135x67 cm, může mít u někoho doma 120x60 cm nebo i 145x70 cm, aby co nejlépe pasovala na šířku zdi v interiéru. Proto vždy doporučujeme naše dekorace nejprve rozložit na "nečisto" na zemi.

Co se týče odlepení pěnové pásky ze zdi, tak jak píšeme ve všech návodech, které jsou na stránce u produktu, ve vytištěné podobě v balíku a i v informativním emailu o odeslání zásilky:
"Při čerstvě vymalovaných zdech doporučujeme počkat 30 dní od malování, aby pěnová páska na zdi pevně držela."
Bohužel, pokud je zeď, jak uvádíte, čerstvě vymalovaná, vlhkost ze zdi může způsobit nedostatečnou lepivost a jemné prohnutí dřevěných dílů.

Každopádně děkujeme za vaši zpětnou vazbu a do budoucna zvážíme přiložení podrobnějšího návodu, abychom zákazníkům usnadnili montáž. Montáž mapy našim zákazníkům většinou nezabere více než 20 minut.

Pevně věříme, že i přes tyto nepříjemnosti mapa krásně zkrášlila vaši zeď :)

S přáním hezkého dne, Darina z DUBLEZ.

Jakub Krupinec
10. Leden 2024
Ověřený nákup
Velice pěkné a vkusné, jen mě mrzí, že se po čase odlepuje od zdi.Je nutné podlepit oboustranou páskou.
Jakub doporučuje tento produkt

Dobrý deň Jakub, 

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi sa tešíme, že sa Vám mapa páči, ale prekvapuje nás, že sa Vám odlepuje od steny. Naša mapa je vybavená páskou, ktorá by mala držať naozaj pevne.

Ak by ste nám mohli zaslať fotografie a opísať postup montáže, radi by sme sa bližšie pozreli na problém a v prípade potreby Vám poslali novú pásku alebo odporučili vhodnejší spôsob montáže. 

Vopred ďakujeme za Vašu spoluprácu a tešíme sa na Vašu odpoveď.

S pozdravom DUBLEZ


Pavla
30. Prosinec 2023
Ověřený nákup
Moc pěkná mapa, instalace nám trvala ve dvou lidech cca hodinu.
Pavla doporučuje tento produkt
Montáž mapy světa

Připravili jsme pro vás podrobný návod, jak jednoduše a bez chyby dokážete nalepit naši mapu světa DUBLEZ na stěnu. Pojďme na to :)

Návod na montáž mapy světa DUBLEZ:

 1. Montáž mapy ve dvojici: Doporučujeme mapu lepit ve dvojici. Jeden bude lepit jednotlivé části mapy na stěnu, druhý bude z dálky kontrolovat, zda jsou části správně nalepené.
 2. Vyměření prostoru na stěně: Nejprve je potřeba si vyměřit stěnu, na kterou budete montovat mapu.
 3. Rozložení mapy na zemi: Před samotnou montáží doporučujeme rozložit mapu na "nečisto" na zemi, abychom si lépe promysleli finální rozložení na stěně.
 4. Vzdálenost mezi Amerikou a Eurazií (Atlantský oceán) je libovolná. Pokud byste potřebovali mapu o pár cm méně širší nebo více širší, šířkou Atlantského oceánu to můžete dosáhnout. Pokud chcete použít přesnou vzdálenost, doporučujeme využít naši šablonu přibalenou k mapě světa, díky které určíte přesnou šířku mezi Severní Amerikou a Evropou. Záleží jen na tom, jak bude mapa lépe vypadat na vaší stěně.
 5. Pěnová páska: Na mapě se nachází na zadní straně na kontinentech předlepená pěnová páska. Stačí odlepit zelenou ochrannou fólii z pásky a můžeme začít s nalepováním mapy. Musíte si dávat pozor, protože jakmile přitlačíte pěnovou pásku na stěnu, už ji neodlepíte, jelikož je velmi pevná.
 6. Ostrovy: Menší ostrovy můžete nalepit na stěnu prostřednictvím lepicí pěnové pásky, která je součástí balení. Lepicí pěnová páska je v balení nastrouhaná na proužky. Z proužků si jednoduše odstřihnete požadovanou velikost na daný ostrov a následně můžete lepit ostrov na stěnu. Stačí dát malé množství pásky a pořádně přitlačit na stěnu. Páska je pevná.
 7. Postup lepení:
  1. Nejprve doporučujeme nalepit jako první buď Severní Ameriku nebo Eurazii (některé varianty mají Afriku spojenou s Eurazií). Je třeba natáčet kontinent správně podle ilustračního obrázku, aby nebyl nakřivo.
  2. Pokud máme první část nalepenou, doporučujeme pomocí naší šablony přibalené v balení (vzdálenost mezi Evropou a Severní Amerikou) přiložit k nalepené části a nalepit druhou část mapy.
  3. Nyní můžeme nalepit i Afriku přiložením k Eurázii, pokud máte zakoupený rozměr mapy, kde je Afrika samostatně oddělená.
  4. Následně můžeme nalepit ostrovy v Asii pomocí šablon přibalených v balení. První šablona (Template) s názvem "Japan" Přiložíme k Asii a nalepíme všechny 3 ostrovy Japonska. Druhou šablonu (Template) s názvem "Southeast Asia - Islands" přiložíme také k Asii v jihovýchodní části a díky ní můžeme nalepit všechny ostrovy, které se nacházejí v této oblasti. Kromě toho díky této šabloně můžeme nalepit i Austrálii, protože kousek okraje šablony kopíruje pevninu Austrálie.
  5. V dalším kroku nalepíme 2 velké zbývající části, a to Jižní Ameriku a Grónsko. Grónsko nalepíme odhadem, jak vám vyhovuje.
  6. V posledním kroku dolepíme všechny zbývající ostrovy, které nám zůstaly v balení a jsou vyznačené na ilustračním obrázku.
 8. Poslední úpravy: Po úspěšném nalepení mapy je důležité mapu a všechny ostrovy (z přední strany) rukou pořádně přitlačit ke stěně na všech místech, kde se nachází pěnová páska, aby se páska pořádně spojila se stěnou.
 9. Počkáme 24 hod, než lepidlo v pěnové pásce dosáhne plné pevnosti.
 10. Následně mapu a ostrovy znovu popřitlačujeme rukou na všech místech, kde se nachází pěnová páska.
 11. Těšíme se z nové mapy DUBLEZ :)

Ilustrační obrázek mapy světa DUBLEZ po rozložení na stěnu:

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku zodpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze stěny neneseme žádnou zodpovědnost. Ve mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - Jelikož pěnová lepicí páska je velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe při velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem spoza výrobku. Následně zbytkovou pěnu na stěně můžete velmi opatrně odlepit.
 3. Součástí mapy jsou pouze kontinenty a ostrovy, které se nacházejí na ilustračním obrázku.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka
Související produkty
Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států Dřevěná 3D mapa světa s vyznačenými hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy světa na zeď
(8)
od 1 309 Kč
Korkové zapichovací mapy světa
(0)
od 1 229 Kč
Korkové zapichovací mapy světa
(7)
od 1 309 Kč
Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas Nástěnná 3D mapa světa na zeď - Polygonální atlas
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(16)
od 1 789 Kč
-14%
Dřevěná mapa světa na zeď - obraz Dřevěná mapa světa na zeď - obraz
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(7)
1 439 Kč1 669 Kč
Minimalistická mapa světa na zeď Minimalistická mapa světa na zeď
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 499 Kč
Dřevěná mapa Evropy na zeď - s hranicemi států
+ 8
Dřevěné mapy Evropy na zeď
(0)
od 1 209 Kč
Dřevěná samolepka na zeď - Mapa světa Dřevěná samolepka na zeď - Mapa světa
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
od 1 069 Kč
Zápich do dortu se jménem - Cestovatelka / Turistka Zápich do dortu se jménem - Cestovatelka / Turistka
+ 9
Zápichy na dort - Záliby a Hobby
(1)
od 189 Kč
2v1 Dřevěné mapy světa - obraz a 3D mapa 2v1 Dřevěné mapy světa - obraz a 3D mapa
+ 9
Dřevěné mapy světa na zeď
(0)
2 479 Kč