MANDALA v hodnotě 399 Kč jako DÁREK.

Nakupte u nás alespoň za 500 Kč a získejte exkluzivní mandalu zdarma. Jen do vyprodání zásob.

Do konce zůstává - Zůstává - 2d:3h:49m:

Velkoobchod / Spolupráce

1. Velkoobchod

Výrobky DUBLEZ můžete prodávat i Vy. Nabízíme férovou B2B velkoobchodní platformu.

Staňte se partnerem DUBLEZ a získejte velkoobchodní výhody.

Pro koho je velkoobchod primárně určen?

 • Pro kamenné prodejny - Vhodné pro prodejnu nábytku, prodejnu doplňků do domácností
 • Pro architektonická studia
 • Pro svatební salony
 • Pro cukrářky
 • Pro kohokoli, kdo by měl zájem s námi spolupracovat

Výhody velkoobchodní spolupráce:

 1. Jsme stabilní partner: s širokým portfoliem stylových designových kousků dřevěných bytových dekorací s více než 800 produkty v nabídce. Sledujeme nejnovější trendy a nabízíme dekorace do libovolné místnosti v každém architektonickém stylu. Kromě toho je u nás možné zakoupit i jiné netradiční dřevěné kousky jako ozdoby do dortů, krásné svatební portfólio či dřevěné dárky a hračky.
 2. Unikátní sortiment produktů: Naše nabídka zahrnuje široký výběr unikátních a atraktivních dřevěných dekorací, jako jsou mandaly, stromy života, mapy, nálepky různých motivů, hodiny, panely či obrazy. Kvalita sortimentu je zajištěna také možností přizpůsobení dekoru výrobku (až 12 dekorů na výběr) a výrobky je možné zakoupit v různých rozměrech, což zaručuje přizpůsobení do interiéru na nejvyšší úrovni.
 3. Široká cílová skupina zákazníků: Díky širokému portfoliu nabízíme dekorace orientované pro ženy i muže, stejně jako pro všechny věkové kategorie včetně dětských dekorací. Díky širokému pokrytí zvyšujete svůj prodejní potenciál s našimi výrobky.
 4. Kvalitní materiály a nejmodernější technologie: Při výrobě používáme laserovou technologii řezání a gravírování do dřeva, což zajišťuje přesnou přesnost řezání a detailní zpracování výrobku. Při výrobních materiálech používáme především dřevěné materiály. Při výrobě dbáme na čistotu produktů, aby zákazník vždy dostal prvotřídní kvalitu.
 5. Rychlá a spolehlivá dodávka: Spolupracujeme se spolehlivými logistickými partnery, díky čemuž jsme schopni zajistit rychlé dodání zboží pro vás a tedy pro vašeho zákazníka. Balíme ekologicky a bezpečně, což ocení zákazník i příroda.
 6. Atraktivní velkoobchodní ceny: Nabízíme konkurenceschopné férové ceny, které umožňují velkoobchodním partnerům dosáhnout dobrých marží, tedy přínos pro jejich podnikání, přičemž sleva se může podle obratovosti ještě navýšit.
 7. Podpora a marketing: Značka DUBLEZ je etablovanou značkou, která je mezi zákazníky dobře známá a velmi oblíbená. Díky silnému jménu značky jsme spolehlivým velkoobchodním partnerem, na kterého se vaši zákazníci mohou spolehnout. V případě různých akcí na našem internetovém obchodě, kde zákazník může získat například hodnotnější dárek k nákupu, je tato akce uplatněna i pro velkoobchodního partnera.
 8. Pozitivní reference a spokojenost zákazníků: Disponujeme tisíci pozitivními recenzemi přímo na našich produktech na eshopu. Kromě toho jsme zapojeni do partnerského programu "Heureka ověřené zákazníky", kde sbíráme ověřené recenze našich zákazníků při nákupu.
 9. Ocenění a výhry firmy DUBLEZ: Podařilo se nám získat významná ocenění, a to 1. místo SHOP ROKA 2022 pro eshop dublez.sk a také jsme vyhráli 1. cenu popularity 2022 pro eshop dublez.sk v kategorii "Bydlení a design".
 10. Zákaznická podpora: Jsme k dispozici během pracovních dnů prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Pokud máte problém, jsme tu pro vás. Zákazník dokáže překvapit netradiční otázkou či požadavkem. Jsme tu pro to, abychom vám vždy poradili a byli vaší oporou. Jsme v tom společně a společně rosteme.

Podrobné podmínky spolupráce výhradně prostřednictvím e-mailu. V případě zájmu o velkoobchod nás kontaktuje na obchod@dublez.com, kde si dohodneme všechny potřebné detaily. Těšíme se na spolupráci.

2. Spolupráce

Líbí se ti naše práce a máš nápady? Klidně nám napiš na sales@dublez.com, kde dohodneme všechny podrobnosti. Rádi s tebou navážeme spolupráci :)

Jsme výrobce a nabízíme štědré odměny za designy a dlouhodobou externí spolupráci.

Pokud máš v sobě kreativního ducha a umělecké cítění, možná jsi právě ty, koho hledáme.

Jaké typy grafických výstupů bude pro nás možné tvořit?

 1. Výrobky, které jsou vyřezávané laserem do materiálu (vektor)
 2. Výrobky, kde se gravíruje obrázek do materiálu (vektor nebo obrázek)
 3. CNC 3D modely pro výrobu (plánujeme)