3D nalepovací hodiny na zeď - Oraculum

Model: NH-001
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
100x100 cm 1 099 Kč
1 099 Kč ( 908 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 3 pracovní dny (18.07.2024)
Doručíme od 79 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotili 3 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
3x
50+ zákazníků již nakoupilo
3 zákaznické recenze
67% zákazníků doporučuje
3D nalepovací hodiny na zeď - Oraculum

Dřevěné 3D nalepovací hodiny na zeď Oraculum jsou vkusným řešením pro lidi se stylem, kteří hledají jedinečnou dekoraci a hodiny v jednom. Tyto designové hodiny jsou vhodné do kuchyně nebo obývacího pokoje, kde pro svou nadrozměrnou velikost neujdou žádnému pohledu.

Garantujeme, že naše dřevěné hodiny si zamilujete a stanou se nepřehlédnutelnou ozdobou každé zdi. Díky tichému chodu strojku je vhodné umístit hodiny i do místností, kde se spí.

Hlavní výhody dřevěných hodin:

 • Hodiny slouží jako designový doplněk
 • Nalepovací číslice dostupné v několika dekorech
 • Nadrozměrná velikost po nalepení
 • Hodiny jsou vyrobeny ze dřeva
 • Ručičky jsou vyrobeny z kvalitního ořechu
 • Tichý chod strojku
 • Luxusní provedení

Poznámka: Při výběru dekoru si vybíráte dekor nalepovacích číslic. Barva dřevěných ručiček a ocelového krytu je neměnná.

Montáž na stěnu:

K nalepovacím hodinám dodáváme podrobný návod k montáži, kde je vysvětleno zavěšení strojku na zeď, montáž ručiček a nalepení všech částí hodin na zeď spolu s přehlednou fotodokumentací krok za krokem.

Technické informace:

 • Rozměr hodin po nalepení na zeď je 100x100 cm
 • Výška každé číslice je 74 mm
 • Rozměr ocelového krytu je 12 cm
 • Hodiny obsahují pouze hodinovou a minutovou ručičku
 • Hodiny pohání tichý strojek bez tikání
 • Strojek je tlustý 16 mm. Vzdálenost hodin od stěny po jejich zavěšení bude tedy 16 mm
 • Strojek je poháněn klasickou baterií AA s napětím 1,3 - 1,7 V
 • Baterie AA není součástí balení
 • Záruka 2 roky na výrobek

Obsah balení:

 • 3D nalepovací čísla hodin s předlepenou pěnovou páskou
 • Tichý hodinový strojek namontovaný v ocelovém černém krytu
 • Dřevěné luxusní ručičky vyrobené z masivního ořechu
 • Přehledný návod k montáži
5,0
Hodnotili 3 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
3x
50+ zákazníků již nakoupilo
3 zákaznické recenze
67% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
Barbora
3. Únor 2024
Ověřený nákup
Hodiny si múže koupit jen modelář s patřičným vybavením.který dokáže závady odstranit
 • Design super
 • Hodiny skvělé zabalené
 • Čísla v pořádku. Na stěně drží dobře
 • Ručičky ...velký problém
 • 1.přiliš silný materiál ručiček nešli dotáhnout přiloženou matkou
 • 2.umistĕne závaží zapříčinit srážku ručiček
Barbora nedoporučuje tento produkt

Dobrý den Barbora,

děkujeme za recenzi a ceníme si Vaší zpětné vazby. Je nám líto, že jste měli problém při montáži ručiček. Chceme Vás ujistit, že kvalita a funkčnost našich hodin je pro nás prioritou. Ručičky hodin jsou navrženy tak, aby vydržely a byly dostatečně odolné, přičemž jejich montáž by měla být co nejjednodušší.

Pokud se ručičky srazily, je důležité je jemně oddělit od sebe, aby se nedotýkaly. Dále Vám doporučujeme ručičky jemně přitlačit blíže k sobě, aby se matka dala jednoduše dotáhnout. Všechny tyto informace jsou uvedeny v našem návodu na montáž, který byl přiložen v balíku.

V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat nás na dublez@dublez.cz. Naše kolegyně ze zákaznického servisu Vám obratem pomůže s montáží ručiček i hodin,případě Vám umí poslat i video návod k montáži.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a pevně věříme, že hodiny pěkně zkrášlily Váš interiér.

S pozdravem,

Váš DUBLEZ.

Petr Vykoukal
1. Listopad 2023
Ověřený nákup
OK
Petr doporučuje tento produkt
Martin Máslo
20. Říjen 2023
Ověřený nákup
Za mě super designový doplněk i do malé místnosti.
 • Kvalita zpracování, opravdu tichý chod hodinového strojku.
 • Nepatrně krkolomný návod na instalaci. Ale dá se s tím rozumně poprat. :)
 • Trošku hůř jde zacvaknout baterie. Snad je to jen na mém výrobku. :)
Martin doporučuje tento produkt
Montáž nalepovacích hodin DUBLEZ

Postup:

 1. Změříme si zeď, na kterou budeme montovat nalepovací hodiny. Vzdálenost čísel resp. nálepek od strojku je libovolná, avšak doporučujeme použít rozměry na zdi, ve kterých jste hodiny původně objednali. Důležité je změřit střed hodin, od toho se bude odvíjet všechno ostatní.
 2. Hodinový strojek je již předem namontován v ocelovém kruhovém krytu. Na zadní straně strojku se nachází také háček pro jednoduché zavěšení na zeď.
 3. Po úspěšném změření místa, kde chceme umístit hodiny, doporučujeme do přesného středu (přesný střed je myšlena horní část ocelového krytu, kde se nachází háček) umístit hřebíček a umístit na něj hodinový strojek s krytem.
 4. V obsahu balení se nachází lísteček s kruhem a 12 čárkami v něm (Kruhový koláč rozdělený na 12 částí). Uprostřed kruhu je černý bod. Uděláme dírku do černého bodu. Tento lísteček protáhneme přes kovový střed hodin až na doraz, aby se lísteček dotýkal ocelového kruhového krytu, ve kterém se nachází hodinový strojek. Když lísteček úspěšně umístíme na kryt, otočíme ho, aby čáry v kruhu byly zarovnané jako čísla na hodinách.
 5. V obsahu balení se také nachází papírový metr. Nyní je třeba promyslet vzdálenost nálepek od středu strojku. Pokud je například rozměr hodin po nalepení na zeď 150 cm, tak vzdálenost od středu bude polovina tohoto rozměru (150 / 2 = 75 cm). Jakmile máme toto číslo promyšlené, vezmeme do ruky metr. Jeho konec (roh) přiložíme ke středu strojku. Když se nám bude překrývat delší strana metru (dlouhá 1 metr) s čárou na papírovém kruhu, máme správnou pozici a tužkou vyznačíme na zeď tečku ve vzdálenosti od středu strojku hodin, kterou jsme si před tím určili. Tímto způsobem uděláme 12 teček na zeď. Výsledně budou všechny body umístěny ve stejné vzdálenosti od středu. 
 6. V tuto chvíli máme 12 teček na zdi a strojek umístěný na zdi (zatím bez ručiček). Připravíme si všechny nalepovací části hodin, otočíme je na druhou (zadní) stranu a z každé části odstraníme zelenou ochrannou fólii, abychom je mohli nalepit na zeď.
 7. Nyní začneme s lepením jednotlivých částí. Na každou tečku nalepíme část, která k ní patří, přičemž střed dané části lepíme přibližně na střed tečky. Přilepíme ji velmi opatrně, v žádném případě nepřitlačujeme příliš k zdi, abychom na konci z dálky zkontrolovali všechny části, jak jsou nalepené na zdi, a zda není nutné nějakou část mírně posunout. Některá čísla hodin se skládají ze dvou číslic, například číslo 10, 11, 12. Při těchto číslech obdržíte v balíčku také šablonu. Díky této šabloně, když ji přiložíte ke zdi, můžete přesně nalepit čísla na zeď včetně přesných odstupů mezi číslicemi.
 8. Pokud jsme nalepili všechny části, podíváme se z dostatečné vzdálenosti, abychom zkontrolovali, zda jsou všechny části nalepené na správných místech a zda jsou nalepené rovně. Pokud došlo k chybě, opatrně danou část odlepíme a znovu nalepíme. Pokud jsme si již naprosto jisti správností nalepení, všechny části silně přitlačíme ke zdi, aby se lepicí pěna pevně přilepila ke zdi.

Montáž hodinových ručiček, vložení baterií do strojku a nastavení času:

 1. Z přední strany, kde z krytu vyčnívá část strojku, odšroubujeme drobný, horní, mosazný šroubek, který se nachází na strojku.
 2. Vybalíme kovové / dřevěné ručičky ze sáčku. V sáčku jsou dvě ručičky. Jedna je hodinová (kratší) a druhá je minutová (delší). Hodinová ručička má v sobě větší dírku s mosazným kolečkem. Minutová ručička má menší dírku bez mosazného kolečka.
 3. Na ručičkách se může nacházet ochranná fólie. Pokud je na nich přítomna, opatrně ji odstraníme z ručiček.
  1. Pokud máte černé ručičky, fólie je průhledná.
  2. Pokud máte stříbrné ručičky, fólie je modrá nebo neobsahuje fólii.
  3. Pokud máte mosazné zlaté nebo dřevěné ručičky, fólie na ručičkách není.
 4. Montáž ručiček na strojek:
  1. První ručičkou, kterou budeme montovat, je hodinová. Do strojku vložíme ručičku a opatrně ji do něj zatlačíme, aby tam pevně držela. Náš tip: tlačíme po obvodu ,,polokruhu", ne tlačíme konce ručiček, abychom se vyhnuli jejich ohnutí.
  2. Následně vložíme minutovou ručičku. Tato ručička přesně zapadne do drážky na strojku.
  3. Pokud se nám podařilo úspěšně namontovat obě ručičky, přišroubujeme zpět mosazný šroubek na horní část strojku.
 5. Kontrola ručiček: Po namontování ručiček je potřeba se podívat na hodiny z profilu / z boku, zda se ručičky nekřižují. Pokud by se náhodou křížily, opatrně minutovou ručičku mírně ohneme (nejlépe u strojku, ne na konci ručičky).
 6. Výběr správné baterie do hodin: Hodinový strojek je poháněn standardní baterií typu AA. Aby hodiny správně fungovaly a zobrazovaly přesný čas, je velmi důležité použít správný typ baterie. Jako výrobce doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie ověřených výrobců. Nedoporučujeme používat dobíjecí baterie, staré baterie, použité baterie nebo zinko-chloridové baterie. Napětí baterie je potřeba mít v rozmezí 1,3 - 1,7 V. Při nedodržení těchto doporučení hrozí, že hodiny nebudou správně fungovat.
 7. Montáž baterie do hodin: Do hodinového strojku vložíme baterii typu AA. Směr vložení baterie (plus, minus) je zobrazený na strojku.
 8. Nastavení času: Nejprve srovnáme ručičky na čas 12:00. Následně na zadní straně strojku se nachází černé kolečko, jehož otáčením můžete nastavit správný čas.
 9. Pokud vše proběhlo v pořádku, strojek v ocelovém krytu můžete zpět pověsit na zeď prostřednictvím ocelového háčku například na hřebík.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Související produkty
Dřevěné nalepovací hodiny - Tempora Dřevěné nalepovací hodiny - Tempora
+ 7
Nalepovací 3D hodiny na zeď
(1)
969 Kč