Dřevěný zápich na dort se jménem - Běžec muž
Všechny zápichy

Dřevěný zápich na dort se jménem - Běžec muž

Model: T-080
179 Kč ( 148 Kč bez DPH)
Produkt je vyráběn na míru Můžete mít 30.05.2022
Vybrat dekor:
Přejete si umístit do výrobku vlastní text:
Ne 179 Kč
Ano, chci výrobek s vlastním textem na míru 179 Kč
Cena dopravy (od 110 Kč)
Extra rychlé doručení (od 130 Kč)

Snažíme se být stále lepší a lepší.
Odměnou za to jste vy, naši spokojení zákazníci

Dřevěný zápich na dort se jménem - Běžec muž

Pokud zdobíte dort pro nadšeného sportovce běžce muže, máme pro Vás dřevěný zápich do dortu i s vlastním jménem. Zápich na dort je ideální k narozeninám a je možné ho také vyrobit bez jména.

Naše zapichovací dekorace na dort jsou vyrobeny výhradně z dřevěných materiálů, jsou zdravotně nezávadné a lze je znovu použít.

Zápich je z přední strany černý, z druhé strany bez povrchové úpravy (přírodní povrch - surová MDF).

25+ zákazníků již nakoupilo
Materiál
Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou
Šířka
10 cm
Výška
13 + 6 cm zápich v dortu
Hloubka
3 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
25+ zákazníků již nakoupilo

Často kladené otázky

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Pokud máte naše výrobky, bez problémů je povrch možné otírat prachovkou, připadne otřít jemně vlhkým vyždímaným hadříkem. Vysávání výrobku doporučujeme pouze s nástavcem na vysávání prachu, aby se předešlo poškrábání výrobku. Mokrý hadr nedoporučujeme použít.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Více informací o službě naleznete ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

  1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
  2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
  3. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.

Pokud máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod je tvořen obrázkovým stylem "krok za krokem" a zobrazuje nákup jak z mobilu, tak i z počítače.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Související produkty
Zápich na dort se jménem - Horolezec Zápich na dort se jménem - Horolezec
+ 9
Záliby a Hobby
(0)
od 179 Kč
Dřevěný zápich do dortu - Golfista Dřevěný zápich do dortu - Golfista
+ 9
Záliby a Hobby
(0)
od 179 Kč
Ozdoba na dort se jménem - Malířka umělkyně Ozdoba na dort se jménem - Malířka umělkyně
+ 9
Zápich do dortu - Rybář se jménem Zápich do dortu - Rybář se jménem
+ 10
Všechny zápichy do dortu
(5)
od 179 Kč
Figurky na dort - Rodina i s vlastním textem Figurky na dort - Rodina i s vlastním textem
+ 9
Figurky a postavičky na dort
(0)
od 189 Kč
Dortový zápich se jménem - Myslivec Dortový zápich se jménem - Myslivec
+ 9
Všechny zápichy do dortu
(0)
od 179 Kč
Dřevěný zápich na dort - Lidové tance
+ 9
Všechny zápichy do dortu
(0)
od 209 Kč
Zápich do dortu - Dřevěné šachové figurky Zápich do dortu - Dřevěné šachové figurky
+ 9
Postavička zahradník - Zápich do dortu Postavička zahradník - Zápich do dortu
+ 9
Záliby a Hobby
(0)
od 189 Kč
Figurka do dortu se jménem - Klavírista Figurka do dortu se jménem - Klavírista
+ 9
Záliby a Hobby
(0)
od 189 Kč