Dětské hodiny na zeď - Ptáček

Model: HO-015
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
33x33 cm 709 Kč
66x66 cm 709 Kč
709 Kč ( 586 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 2 pracovní dny (24.07.2024)
Doručíme od 79 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
4,5
Hodnotili 3 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
2x
25+ zákazníků již nakoupilo
3 zákaznické recenze
100% zákazníků doporučuje
Dětské hodiny na zeď - Ptáček

Dětské nástěnné hodiny vytvářejí atmosféru hravosti a veselosti nejen v dětském pokoji. Hodiny pro děti jsou vyřezávané z kvalitního dřeva a zobrazují motiv stromu a ve větvích ukrývají malého ptáčka. Díky jedinečnému designu jsou dětské hodiny na zeď užitečným nástrojem pro učení času, ale také krásnou dekorací. Garantujeme, že naše dřevěné hodiny si zamilujete a stanou se nepřehlédnutelnou ozdobou každé zdi. Díky tichému chodu strojku bez tikání je možné mít hodiny i v ložnici.

Hlavní výhody dřevěných hodin:

 • Vhodné do dětského pokoje
 • Na výběr mnoho dekorů
 • Hodiny jsou vyrobeny ze dřeva
 • Tichý chod strojku
 • Originální design hodin

Montáž na zeď:

Ručičky na hodiny jsou součástí balení a je třeba je namontovat na hodiny dle přiloženého návodu. Na strojku se nachází kovový háček sloužící ke snadnému upevnění na zeď.

Technické informace:

 • Hodiny obsahují pouze hodinovou a minutovou ručičku
 • Hodiny pohání tichý strojek bez tikání
 • Strojek je tlustý 16 mm. Vzdálenost hodin od stěny po jejich zavěšení bude tedy 16 mm
 • Strojek je poháněn klasickou baterií AA s napětím 1,3 - 1,7 V
 • Baterie AA není součástí balení
 • Záruka 2 roky na výrobek

Obsah balení:

 • Dětské hodiny na zeď - Ptáček
 • Tichý hodinový strojek
 • Černé ocelové ručičky s matným povrchem 
 • Návod na montáž
4,5
Hodnotili 3 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
2x
25+ zákazníků již nakoupilo
3 zákaznické recenze
100% zákazníků doporučuje
Nejnovější recenze zákazníků
Milena Svobodova
17. Květen 2024
Ověřený nákup
celkem pěkné,ale asi jsem měla vzít tu menší velikost,protože tím jak jsou velké trochu odstávají
 • pěkný dekor
Milena doporučuje tento produkt
Milena
16. Květen 2024
pěkný výrobek
Milena doporučuje tento produkt
Pája
15. Březen 2024
Ověřený nákup
Moc krásné hodiny.
 • Pěkně, funkční hodiny.
Pája doporučuje tento produkt
Montáž hodin DUBLEZ na zeď
 1. Hodiny si položíme před sebe přední stranou.
 2. Odšroubujeme drobný, vrchní, mosazný šroub, který se nachází na strojku.
 3. Vybalíme kovové ručičky ze sáčku. V sáčku se nacházejí dvě ručičky. Jedna je hodinová (kratší) a druhá je minutová (delší). Hodinová ručička má v sobě větší dírku s mosazným kolečkem. Minutová ručička má menší dírku bez mosazného kolečka.
 4. Na ručičkách se může nacházet ochranná fólie. Pokud se na nich nachází, opatrně ji odstraníme z ručiček.

  1. Máte-li černé ručičky, fólie je průsvitná.
  2. Máte-li stříbrné ručičky, fólie je modrá nebo neobsahují fólii.
  3. Máte-li kovové zlaté nebo dřevěné ručičky, fólie se na ručičkách nenachází.
 5. Montáž ručiček na strojek:

  1. Jako první ručičku budeme montovat hodinovou. Do hodinového strojku vložíme ručičku a opatrně ji zatlačíme do strojku, aby tam pevně držela.Náš tip: přitlačujeme po obvodu ,,polkruhů", netlačíme konce ručiček, abychom se vyhnuli jejich ohnutí.
  2. Následně vložíme minutovou ručičku. Tato ručička přesně zapadne do drážky na strojku.
  3. Pokud se nám podařilo úspěšně namontovat obě ručičky, tak našroubujeme zpátky mosazný šroub na vrch strojku.
 6. Kontrola ručiček: Po namontování ručiček je třeba podívat se na hodiny z profilu/z boku, zda se ručičky nekříží přes sebe. Pokud by se náhodou křížili, opatrně minutovou ručičku mírně ohneme (nejlépe je ji mírně ohnout u strojku, ne na konci ručičky), abychom tomuto problému předešli.
 7. Výběr správné baterie do hodin: Hodinový strojek je poháněn standardní baterií typu AA. Aby hodiny správně fungovaly a zobrazovaly přesný čas, je velmi důležité použít správný typ baterie. Jako výrobce doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie ověřených výrobců. Nedoporučujeme používat nabíjecí baterie, staré baterie, použité baterie nebo zinko-chloridové baterie. Napětí baterie je třeba mít v rozmezí 1,3 – 1,7 V. Při nedodržení těchto doporučení hrozí, že hodiny nebudou správně fungovat.
 8. Montáž baterie do hodin: Do hodinového strojku vložíme baterii typu AA. Směr vložení baterie (plus, minus) je zobrazen na strojku.
 9. Nastavení času: Nejprve vyrovnáme ručičky na čas 12:00. Následně na zadní straně strojku se nachází černé kolečko, jehož otáčením umíte nastavit správný čas.
 10. Pokud vše proběhlo v pořádku, hodiny můžete pověsit na zeď prostřednictvím ocelového háčku například na hřebíček.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Šířka
33 cm, 66 cm
Výška
33 cm, 66 cm
Hloubka
Tvar
Technologie výroby
Výrobce
DUBLEZ
Související produkty
Dřevěné hodiny do obýváku - Tulipány Dřevěné hodiny do obýváku - Tulipány
+ 2
Dřevěné hodiny do kuchyně
(1)
839 Kč
Luxusní nástěnné hodiny - Fleur Luxusní nástěnné hodiny - Fleur
+ 6
Dřevěné hodiny do ložnice
(0)
od 709 Kč
Novinka
Zajímavé nástěnné hodiny - Heures Zajímavé nástěnné hodiny - Heures
+ 3
Moderní dřevěné hodiny
(0)
od 629 Kč
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka