Letní akce!

Sleva -10% na celý sortiment s kódem LETO10. Časově omezené!

Do konce zůstává - Zůstává - 1h:51m:

Nálepka na zeď - Český nápis - Náš domov

Model: BD-CT-SK-34
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

10% Sleva

Velká letní akce! Ušetřete s kódem LETO10 a získejte 10% slevu na celý náš sortiment, včetně již zlevněných dekorací.

Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
66x13 cm 529 Kč
90x18 cm 529 Kč
529 Kč ( 437 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 3 pracovní dny (19.07.2024)
Doručíme od 105 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
2x
50+ zákazníků již nakoupilo
2 zákaznické recenze
100% zákazníků doporučuje
Nálepka na zeď - Český nápis - Náš domov

Dřevěná dekorace s nápisem Náš Domov je velmi oblíbeným bytovým doplňkem na stěnu do obývacího pokoje nebo chodby. Dekorační nápis zútulní každou místnost a dodámoderní nádech s rodinnou atmosférou.

Hlavní výhody dřevěné 3D nálepky:

 • Krásná dekorace do bytu
 • Jednoduchá montáž na stěnu
 • Dřevěný 3 mm silný materiál
 • Na výběr 2 velikosti
 • Nízká hmotnost výrobku

Obsah balení:

 • Dřevěný nápis na stěnu - Náš domov
 • Předlepená pěnová páska na druhé straně výrobku

Poznámka: Uvedený rozměr výrobku je rozměr po nalepení na stěnu.

Šířka
66 cm, 90 cm
Výška
13 cm, 18 cm
Hloubka
Typ
Barva
Tvar
Technologie výroby
Výrobce
DUBLEZ
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
2x
50+ zákazníků již nakoupilo
2 zákaznické recenze
100% zákazníků doporučuje
Nejnovější recenze zákazníků
Ranáta Špirytová
25. Prosinec 2023
Ověřený nákup
byl to dárek a byly hodně spokojení
Ranáta doporučuje tento produkt
Zdenka
4. Duben 2022
Vkusný nápis který mě zaujal děkuji
Montáž citátu / nápisu na stěnu

Důležité info před montáží:

 1. Na zadní straně slov a diakritiky citátu se nachází již předem předlepená pěnová páska. Na ní se nachází tenká odnímatelná fólie, pod kterou je lepicí pěna, kterou lepíme výrobek na stěnu.
 2. Diakritika k citátu / nápisu se nachází v samostatném průhledném sáčku.
 3. K jednotlivým částem citátu (slova, písmena, diakritika) jsou přibalené i šablony. Díky šablonám můžete citát nalepit na stěnu rovně a korektně.
 4. V případě, že si chcete citát rozmístit na stěně podle sebe, je to možné. Rozložení slov ani mezer není fixně dané. Vše závisí na vaší fantazii.
 5. Výrobek doporučujeme na zkoušku rozložit na podlaze, abyste si lépe představili finální umístění a rozmístění jednotlivých částí výrobku na stěně.

Postup montáže citátu / nápisu DUBLEZ:

 1. Nejprve je potřeba si vyměřit a promyslet místo, kam budeme citát umisťovat.
 2. Jednotlivé části citátu může být připevněné k šabloně prostřednictvím průhledné přenosové fólie. Tuto fólii můžeme odlepit a jednotlivé části citátu vypadnou ze šablony.
 3. V dalším kroku umístíme na šablonu z druhé strany lepicí gumu, kterou jste dostali v balení (lepivé bílé čtverečky gumy). Tyto umístíme na šablonu (doporučujeme na jednu šablonu použít dva kusy, na každou stranu jednu).
 4. Šablonu nalepíme na stěnu tak, abychom do ní mohli vkládat části citátu (nepritlačte ji moc na stěnu, aby nebyl problém s jejím odlepením). Šablona slouží jen k tomu, aby se citát nalepil rovně se správnými mezerami. Po nalepení všech částí citátu v šabloně budete moci šablonu bezpečně odlepit. Po nalepení citátu totiž již nebude možné citát měnit ani polohovat. V některých případech se může stát, že šablony na sebe navazují. Na některých šablonách (u některých citátů vodící čáry nejsou vůbec) můžete spatřit vodící čáry. Ty se mohou vyskytovat buď vodorovné nebo svislé. Vtedy doporučujeme šablony odlepit až po nalepení všech částí, které na sebe navazují.
 5. Po nalepení všech částí citátu v šabloně můžete opatrně šablonu odlepit ze stěny. Doporučujeme postupovat opatrně, abyste předešli poškození omítky.
 6. Po odlepení šablony zůstane na stěně jen nalepený citát.
 7. Pěnová páska, kterou jste nalepili na stěnu, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky nespadne. Pokud byste se po nějaké době rozhodli citát odlepit, doporučujeme velmi opatrně postupovat. Nejlépe, pokud by se dalo dlouhým ostrým nožem nejprve spoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, co zůstane na stěně, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje více druhů omítek, je potřebné se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka
Související produkty
Krátký nápis ze dřeva - Kouzlo domova
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(0)
609 Kč
Samolepka na zeď - Good Morning Samolepka na zeď - Good Morning
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(0)
od 449 Kč
Dřevěný nápis na stěnu - Náš domov Dřevěný nápis na stěnu - Náš domov
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(7)
od 559 Kč
Dřevěný nápis na stěnu - Naše rodina Dřevěný nápis na stěnu - Naše rodina
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(2)
od 369 Kč
Dřevěný nápis na zeď do kuchyně - Chef
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(0)
od 299 Kč
-11%
Nápis na zeď - Carpe Diem Nápis na zeď - Carpe Diem
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(3)
od 589 Kč25 Kč
Latinský citát - In Vino Veritas Latinský citát - In Vino Veritas
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(1)
od 539 Kč
 Dřevěný nápis na zeď - Všude dobře, Doma nejlíp
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(1)
749 Kč
Dřevěný nápis na stěnu - Home Sweet Home Dřevěný nápis na stěnu - Home Sweet Home
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(0)
od 509 Kč
Dřevěná 3D nálepka na zeď - Home Sweet Home Dřevěná 3D nálepka na zeď - Home Sweet Home
+ 9
Dřevěná dekorace na zeď - Sweet Home Dřevěná dekorace na zeď - Sweet Home
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(13)
od 149 Kč
Minimalistický obraz na stěnu - Home Minimalistický obraz na stěnu - Home
+ 9
Dřevěné nápisy na zeď
(1)
od 399 Kč