Oboustranná pěnová páska - 1 m
Příslušenství k produktům

Oboustranná pěnová páska - 1 m

Model: Tape
40 Kč ( 33 Kč bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Můžete mít 05.10.2023
Cena dopravy (od 69 Kč)
Extra rychlé doručení (od 130 Kč)
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 30 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotilo 7 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
7x
500+ zákazníků již nakoupilo
7 zákaznických recenzí
86% zákazníků doporučuje
Oboustranná pěnová páska - 1 m

Naše produkty lze umístit na zeď i prostřednictvím pěnové pásky. Páska je velmi pevná, odolná a trvanlivá.

Před nákupem montážního příslušenství jako pěnová páska doporučujeme nejprve zkontrolovat výrobek, zda už předem neobsahuje určitý způsob montáže v balení. Menší rozměry zvyknou mít předlepenou pěnovou pásku na výrobku. Tyto informace se nacházejí v popisu každého produktu.

Návod, jak umístit výrobek na zeď prostřednictvím pěnové pásky si můžete přečíst ZDE.

1 metr pěnové oboustranné pásky vystačí k nalepení jednoho velkého obrazu z dílny DUBLEZ. V případě, že výrobek neobsahuje pod popisem v seznamu volitelného příslušenství pěnovou pásku, pravděpodobně montáž pomocí pěnové pásky pro výrobek není vhodná.

Za montáž na zeď je plně zodpovědný zákazník. Za jakékoli selhání pěnové pásky neneseme žádnou zodpovědnost. Pevnost pásky závisí na zrnitosti omítky. Čím jemnější omítka, tím vyšší přilnavost pásky.

1 ks výrobku = 1 metr. 1 metr pásky může být dodán v kratších pásech, ne v celku.

Obsah balení:

 • Pěnová oboustranná páska, délky 1 m, šířka 6 mm, tloušťka pěny 1 mm

Technické vlastnosti pěnové pásky:

 • Vysokozatížitelná montážní páska i pro venkovní použití. Vhodná pro kov, sklo, plexi, PVC, HDF, dřevotřísku. Nevhodné pro polyethylen, polypropylen, teflon, měkčené PVC. Výsledná lepivost nastane do 48 hodin.
 • Lepidlo: čistý akrylát, 4.20 N/cm
 • Rozsah teplot: -40 °C, +80 °C
 • Šířka pásky: 6 mm
 • Tloušťka pěny: 1 mm
 • Délka pásky: 1 m
5,0
Hodnotilo 7 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
7x
500+ zákazníků již nakoupilo
7 zákaznických recenzí
86% zákazníků doporučuje
5.0
Miroslava 22. Srpen 2023
Skvěle drží a snadno se aplikuje.
Doporučuje tento produkt
5.0
Luděk Čech 23. Červen 2023
PREZENTACE LEPÍCÍ PÁSKY JE PRO MNE VELKÝ OMYL CHYBÍ ZÁKLADNÍ ROZMĚRY -ŠÍŘKA A TLOUŠTKA MYSLEL JSEM, SI ŽE TO BUDE STEJNÁ PÁSKA JAKO TA CO BYLA NALEPENA NA OBRAZE
 • CHYBÍ ROZMĚRY PÁSKY
Nedoporučuje tento produkt

Dobrý deň, 

ďakujeme za recenziu. Všetky informácie o páske sa nachádzajú v popise produktu. 
"Pěnová oboustranná páska, délky 1 m, šířka 6 mm, tloušťka pěny 1 mm" 

V prípade, že Vám nejaké konkrétnejšie informácie chýbajú, neváhajte nás kontaktovať a my ich doplníme do popisu produktu. 

S pozdravom DUBLEZ

5.0
Lenka Reissner 6. Červen 2023
Super
Doporučuje tento produkt
5.0
Iva Heiclova 20. Duben 2023
super drzi mensi obrazky na stene
 • super
 • nic
Doporučuje tento produkt
5.0
Klára 10. Leden 2023
Udrží i velkou mandalu.
 • snadné
Doporučuje tento produkt
Montáž výrobku DUBLEZ pomocí pěnové pásky

Naše výrobky lze umístit na zeď také pomocí pěnové pásky, pokud ji doporučujeme jako typ montážního příslušenství.

Před montáží s pěnovou páskou je nutné si přečíst několik důležitých bodů, které doporučujeme přečíst každému, kdo plánuje připevnit výrobek z naší dílny na zeď.

Důležité informace před montáží:

 1. Dobře si promyslíme místo, kde bude produkt umístěný. U výrobku z více částí doporučujeme rozložit výrobek na podlaze, abychom si všimli rozložení částí výrobku od sebe a celkovou velikost výrobku.
 2. Při čerstvě natřených stěnách doporučujeme počkat 30 dní od natírání, aby pěnová páska na stěně pevně držela.
 3. Při <strong(hrubé omítce) doporučujeme výrobek připevnit na stěnu hřebíčky nebo montážním lepidlem. Montáž pěnovou páskou nemusí být vhodná.
 4. Vždy doporučujeme montovat výrobek ve dvojici. Jeden z dvojice bude přikládat a lepit výrobek na stěnu, druhý bude z dálky navigovat, zda je výrobek správně a rovně přilepený.

1. Obecná montáž výrobku s pěnovou páskou:

 1. Odlepneme tenkou, ochrannou, zelenou fólii na pěnové pásce.
 2. Nyní můžeme produkt přilepit na stěnu. Dáváme pozor, aby byl výrobek umístěn rovně!
  Po přilepení ho už nebude možné hýbat ani polohovat.

1.1 Pěnová páska je předem přilepená

Pokud se na vašem výrobku nachází z druhé strany předem přilepená pěnová páska, je montáž velmi jednoduchá. Pěnová páska se obvykle nachází na menších variantách výrobků, případně na takových, jejichž nižší váha umožňuje zvolit tento způsob montáže. Postupujeme podle bodu 1.

1.2 Pěnová páska není předem přilepená

Pěnovou pásku u nás můžete objednat také samostatně. 1 kus pěnové pásky představuje 1 metr rozdělený do 10 samostatných 10 cm dlouhých pásků. Pásku si můžete nůžkami oříznout v případě potřeby i na kratší kousky.

Pokud jste si zakoupili výrobek nebo velikostní variantu našeho výrobku, který neobsahuje předem přilepenou pěnovou pásku, můžete si ji zakoupit navíc a v pohodlí domova ji přilepit na výrobek z druhé strany. Aby bylo nalepení pásy zvládnuto jako mistr, připravili jsme pro vás příklady, díky kterým zvládne nalepení pěnové pásky opravdu každý!

Snažíme se pásku přilepit na strategických místech tak, aby byla páska přilepena rovnoměrně po celém výrobku. Tedy tak, aby byla každá část výrobku dostatečně přilepena na stěnu a žádná část nám od zdi neodstávala. Pásku je nutné řádně přitlačit k výrobku. Pokud je možné, nepřilepujeme pásku příliš k okraji výrobku, ale alespoň 1 mm od hrany výrobku, aby ji po přilepení nebylo z boku vidět.

Po přilepení pásky na výrobek postupujeme podle bodu 1.

Příklady přilepení pásky na DUBLEZ výrobek podle typu / tvaru výrobku:

 

Přilepení pěnové pásky při kulatém tvaru 1:

 

Přilepení pěnové pásky při kulatém tvaru 2:

 

Přilepení pěnové pásky při obraze, který se skládá z více částí:

 

Přilepení pěnové pásky při čtvercovém / obdélníkovém tvaru:

 

Přilepení pěnové pásky na drobné části:

 

Detail přilepení pěnové pásky na detailní výrobek:

Často kladené otázky

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.com . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod řadí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Související produkty
Příslušenství k produktům
(1)
40 Kč