Letní akce!

Sleva -10% na celý sortiment s kódem LETO10. Časově omezené!

Do konce zůstává - Zůstává - 7h:27m:

Pěnová páska - 1 m

Model: Tape
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

29 Kč ( 24 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 3 pracovní dny (18.07.2024)
Doručíme od 79 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotilo 6 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
6x
1000+ zákazníků již nakoupilo
6 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Pěnová páska - 1 m

Naše produkty lze umístit na zeď i prostřednictvím pěnové pásky. Páska je velmi pevná, odolná a trvanlivá.

Před nákupem montážního příslušenství jako pěnová páska doporučujeme nejprve zkontrolovat výrobek, zda už předem neobsahuje určitý způsob montáže v balení. Menší rozměry zvyknou mít předlepenou pěnovou pásku na výrobku. Tyto informace se nacházejí v popisu každého produktu.

Návod, jak umístit výrobek na zeď prostřednictvím pěnové pásky si můžete přečíst ZDE.

1 metr pěnové oboustranné pásky vystačí k nalepení jednoho velkého obrazu z dílny DUBLEZ. V případě, že výrobek neobsahuje pod popisem v seznamu volitelného příslušenství pěnovou pásku, pravděpodobně montáž pomocí pěnové pásky pro výrobek není vhodná.

Za montáž na zeď je plně zodpovědný zákazník. Za jakékoli selhání pěnové pásky neneseme žádnou zodpovědnost. Pevnost pásky závisí na zrnitosti omítky. Čím jemnější omítka, tím vyšší přilnavost pásky.

1 ks výrobku = 1 metr. 1 metr pásky může být dodán v kratších pásech, ne v celku.

Obsah balení:

 • Pěnová oboustranná páska, délky 1 m, šířka 6 mm, tloušťka pěny 1 mm

Technické vlastnosti pěnové pásky:

 • Vysokozatížitelná montážní páska i pro venkovní použití. Vhodná pro kov, sklo, plexi, PVC, HDF, dřevotřísku. Nevhodné pro polyethylen, polypropylen, teflon, měkčené PVC. Výsledná lepivost nastane do 48 hodin.
 • Lepidlo: čistý akrylát, 4.20 N/cm
 • Rozsah teplot: -40 °C, +80 °C
 • Šířka pásky: 6 mm
 • Tloušťka pěny: 1 mm
 • Délka pásky: 1 m
5,0
Hodnotilo 6 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
6x
1000+ zákazníků již nakoupilo
6 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Nejnovější recenze zákazníků
Marie Kadlecová
27. Leden 2024
Ověřený nákup
Naprosto spokojena
Marie doporučuje tento produkt
Jozef Hancik
26. Prosinec 2023
Ověřený nákup
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️👍👏
 • Lepi a drzi.
 • Nevim.
Jozef doporučuje tento produkt
Slavka K.
7. Červen 2023
Ověřený nákup
Výborně drží, spokojenost
 • Žádné
Slavka doporučuje tento produkt
Klára
10. Leden 2023
Udrží i velkou mandalu.
 • snadné
Klára doporučuje tento produkt
Věra
29. Prosinec 2022
Zatím nevyzkoušeno.
 • Zaplaceny 2 ks,
 • Přišel jen 1 ks.
Věra doporučuje tento produkt
Montáž výrobku DUBLEZ pomocí pěnové pásky

Naše výrobky lze umístit na zeď také pomocí pěnové pásky, pokud ji doporučujeme jako typ montážního příslušenství.

Před montáží s pěnovou páskou je nutné si přečíst několik důležitých bodů, které doporučujeme přečíst každému, kdo plánuje připevnit výrobek z naší dílny na zeď.

Důležité informace před montáží:

 1. Dobře si promyslíme místo, kde bude produkt umístěný. U výrobku z více částí doporučujeme rozložit výrobek na podlaze, abychom si prohlédli rozložení částí výrobku od sebe a celkovou velikost výrobku.
 2. Při čerstvě natřených stěnách doporučujeme počkat 30 dní od natírání, aby pěnová páska na stěně pevně držela.
 3. Při hrubé omítce doporučujeme výrobek připevnit na stěnu hřebíčky nebo montážním lepidlem. Montáž pěnovou páskou nemusí být vhodná.
 4. Vždy doporučujeme montovat výrobek ve dvojici. Jeden z dvojice bude přikládat a lepit výrobek na stěnu, druhý bude z dálky navigovat, zda je výrobek správně a rovně přilepený.

1. Obecná montáž výrobku s pěnovou páskou:

 1. Odlepíme tenkou ochrannou zelenou fólii na pěnové pásce.
 2. Nyní můžeme produkt přilepit na stěnu. Dáváme pozor, aby byl výrobek umístěn rovně!
  Po přilepení jím už nebude možné hýbat ani polohovat.

1.1 Pěnová páska je předem přilepená

Pokud se na vašem výrobku nachází z druhé strany předem přilepená pěnová páska, je montáž velmi jednoduchá. Pěnová páska se obvykle nachází na menších variantách výrobků, případně na takových, jejichž nižší váha umožňuje zvolit tento způsob montáže. Postupujeme podle bodu 1.

1.2 Pěnová páska není předem přilepená

Pěnovou pásku u nás můžete objednat také samostatně. 1 kus pěnové pásky představuje 1 metr rozdělený do 10 samostatných 10 cm dlouhých pásků. Pásku si můžete nůžkami oříznout v případě potřeby i na kratší kousky.

Pokud jste si zakoupili výrobek nebo velikostní variantu našeho výrobku, který neobsahuje předem přilepenou pěnovou pásku, můžete si ji zakoupit navíc a v pohodlí domova ji přilepit na výrobek z druhé strany. Abyste nalepení pásky zvládli jako mistři, připravili jsme pro vás příklady, díky kterým zvládne nalepení pěnové pásky opravdu každý!

Snažíme se pásku přilepit na strategických místech tak, aby byla páska přilepena rovnoměrně po celém výrobku. Tedy tak, aby byla každá část výrobku dostatečně přilepena na stěnu a žádná část nám od zdi neodstávala. Pásku je nutné řádně přitlačit k výrobku. Pokud je možné, nepřilepujeme pásku příliš k okraji výrobku, ale alespoň 1 mm od hrany výrobku, aby ji po přilepení nebylo z boku vidět.

Po přilepení pásky na výrobek postupujeme podle bodu 1.

Příklady přilepení pásky na DUBLEZ výrobek podle typu / tvaru výrobku:

 

Přilepení pěnové pásky u kulatého tvaru 1:

 

Přilepení pěnové pásky u kulatého tvaru 2:

 

Přilepení pěnové pásky u obrazu, který se skládá z více částí:

 

Přilepení pěnové pásky u čtvercového / obdélníkového tvaru:

 

Přilepení pěnové pásky na drobné části:

 

Detail přilepení pěnové pásky na detailní výrobek:

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Související produkty
Příslušenství k produktům
(0)
26 Kč