Letní akce!

Sleva -10% na celý sortiment s kódem LETO10. Časově omezené!

Do konce zůstává - Zůstává - 6h:19m:

Ptáčci - nálepky na stěnu 6 ks

Model: BD-NS-53.
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

10% Sleva

Velká letní akce! Ušetřete s kódem LETO10 a získejte 10% slevu na celý náš sortiment, včetně již zlevněných dekorací.

Vybrat dekor:
Zvolte rozměr:
Menší 109 Kč
Větší 109 Kč
109 Kč ( 90 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 3 pracovní dny (18.07.2024)
Doručíme od 79 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
4,6
Hodnotilo 7 zákazníků
1
0x
2
0x
3
1x
4
0x
5
6x
500+ zákazníků již nakoupilo
7 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Ptáčci - nálepky na stěnu 6 ks

Ptáčci jako nálepka na zeď nejkrásněji vyniknou při vašem stromě života nebo mandale. U zvoleného stejného dekoru získáte jedinečné příslušenství - ptáčky, kterých si nalepíte, jak budete chtít. Vytvoříte tak z vašeho stromu / mandaly jedinečný kus.

Hlavní výhody produktu:

 • Levná dekorace na zeď
 • Široká paleta dekorů
 • Jednoduchá montáž

Montáž na stěnu:

K výrobku obdržíte pěnovou pásku v balení. Pásku nastříhejte na požadované rozměry a ponalepujte na strategická místa z druhé strany produktu.

Na výběr dvě velikosti:

 1. Menší rozměr: Velikost 5-8 cm (podle ptáčka)
 2. Větší rozměr: Velikost 10-16 cm (podle ptáčka)

Obsah balení:

 • Balení představuje mix 6 ks ptáků.
 • Oboustranná lepicí páska v balení

Poznámka:

 1. Ptáčci se balí do balíčku, jak mix po 6 ks a nacházejí se v něm různé tvary a velikosti. Ve většině případů každý ptáček má svého zrcadlově otočeného dvojníka.
 2. Nálepky ptáčků mohou mít drobné velikostní odlišnosti +-1 až 3 cm. Nálepky ptáčků mohou mít také různé linie dřevokresby - mohou být různě pootočené. To znamená, že nemusí jít linie dřevokresby rovně přes ptáčka, ale i svisle či šikmo. Samozřejmě v dekoru, který jste si zvolili.
Šířka
7 cm, 16 cm - podle ptáčka a velikostní varianty
Výška
9 cm, 10 cm - podle ptáčka a velikostní varianty
Hloubka
Typ
Barva
Tvar
Technologie výroby
Výrobce
DUBLEZ
4,6
Hodnotilo 7 zákazníků
1
0x
2
0x
3
1x
4
0x
5
6x
500+ zákazníků již nakoupilo
7 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
Petra
20. Květen 2024
Ověřený nákup
Také hodnotím jako skvělý nápad ke stromu života, vypadá to moc hezky.
Petra doporučuje tento produkt
Naděžda Gottwaldová
26. Únor 2024
Ověřený nákup
Ptáčci vyřezaní kvalitně. Zklamalo mě však, že ze šesti jich je pět "letících" stejným směrem, což je pro mne dekoračně nevyhovující, na ilustrační fotce etí tři nalevo a tři napravo. Otočit se samozřejmě nemohou, druhá strana není pochopitelně patřičně upravená.
 • - rychlé dodání
 • - kvalitní provedení
 • Objednáno spolu s velkou mandalou a do zásilky byl přiložen krásný dáreček ve formě několika vyřezaných motýlků stejné barvy. Děkuji.
 • - pět ze šesti letí stejným směrem
 • - přiložen menší počet samolepek
 • než kusů dekoračních ptáčků
Naděžda doporučuje tento produkt

Dobrý den Naděžda,

děkujeme Vám za Vaši recenzi a za to, že jste si vybrali náš produkt. Jsme rádi, že se Vám líbí kvalita vyřezávání našich ptáčků. Omlouváme se za zklamání, které jste zažila vzhledem k rozložení ptáčků a jejich směru letu. Chápeme, že dekorativní hodnota je pro Vás důležitá a že jste očekávala větší rozmanitost v orientaci ptáčků.

Bereme Vaši zpětnou vazbu velmi vážně a budeme se snažit zlepšit naše budoucí produkty, abychom lépe vyhověli přání našich zákazníků. Zvážíme možnosti, jak zajistit, aby byl výběr ptáčků v balení různorodější.

Pokud máte jakékoliv další návrhy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás a snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb.

S pozdravem DUBLEZ

Eva
11. Březen 2023
Ptáčci se krásně hodí ke stromům života, vypadá to pěkně
 • Pěkná dekorace
 • Žádné
Eva doporučuje tento produkt
Miloslav
25. Prosinec 2022
Dostala jsem jako vánoční dárek a byla jsem příjemně překvapena. Výrobek je pěkně zpracován, na zdi vypadá moc hezky.
Jana
9. Září 2022
Moc krásná dekorace ke stromu prostě nádhera
 • Lehké, drží i jen přilepené
 • Nic
Jana doporučuje tento produkt

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka
Související produkty
Dekorační 3D motýli na stěnu 6 ks Dekorační 3D motýli na stěnu 6 ks
+ 9
Levné bytové doplňky a dekorace
(9)
od 119 Kč