Znamení zvěrokruhu Beran - Charakteristika a znaky
Astrologie

Znamení zvěrokruhu Beran - Charakteristika a znaky

Beran, latinsky Aries (21. březen až 20. duben) miluje být číslem jedna, takže není žádným překvapením, že nebojácní berani jsou prvním znamením zvěrokruhu. Podívejme se na to, jaké osobnostní rysy reprezentují lidi narozeni ve znamení Berana, jak se jim daří v lásce či kariéře.

V následujícím článku se dočtete:

  1. Osobnost člověka ve znamení Berana
  2. Láska a vztahy znamení Beran
  3. Kariéra a peníze ve znamení zvěrokruhu Beran
  4. Zdraví a vitalita Berana
  5. Žena ve znamení Beran - charakteristické vlastnosti
  6. Muž ve znamení Beran - charakteristické vlastnosti
  7. Pozitivní a negativní vlastnosti Berana

1. Osobnost ve znamení berana

Odvážný a ambiciózní. Takový je člověk ve znamení Berana / Aries, který se s velkým zanícením vrhá i do těch nejnáročnějších situací. Částečně za to může jeho planetární vládce Mars, který je planetou touhy, akce a války.

Je vášnivý, motivovaný a sebevědomý vůdce, který se věnuje plnění svých snů svou veselou povahou a neúnavným odhodláním. Ve své podstatě je však nekomplikovaný a přímý a ve svém přístupu jej často frustrují vyčerpávající detaily. Beran má rád, pokud věci probíhají rychle a bez zbytečných slov. Jejich temperament se odráží také v jejich sexuálních sklonech.

Chcete-li začít cokoli řešit s tímto znamením, musíte si připravit spoustu odvahy, rizika, sebedůvěry a energie. Beran při prvotním jednání nejprve „vystrkuje“ rohy a až později řeší následky svého chování. Jeho ohnivá energie může být velmi inspirující, energická, zuřivá a možná trochu zastrašující.

Odvaha, energie a rozhodnost je jeho typickým rysem a vždy usiluje o prvenství. Beran je se sebou spokojen jen tehdy, prosadí-li svůj vlastní názor. Touží po pozornosti a za každou cenu musí svému okolí ukázat, co se v něm skrývá. Trpí však syndromem méněcennosti, neboť je se sebou poměrně často nespokojen.


Zdroj: https://stylecaster.com/

Je to velmi bystré a ctižádostivé znamení, které je někdy velmi egocentrické, tvrdohlavé a poměrně urážlivé. V podstatě si dělá, co chce a kdy chce. Má velmi dobře vyvinuté vyjadřovací schopnosti a občas prozradí víc, než by měl. Lidé ve znamení Berana se umí velmi rychle rozhodnout v jakékoli situaci a mají tendenci využívat spíše svou energii než rozum. Uspěchané činy, nedůslednost svého chování as tím spojené vyhoření často může zapříčinit neúspěch v práci, ale i v mezilidských vztazích. Prohra je pro Berana však největším selháním a automaticky hledá viníky.

Problém je, že Beran má v sobě dvě síly, které se vzájemně vylučují. Jedna jeho část by ráda žila v harmonii, ale jeho neklidné já je nedočkavé a příliš akční. Proto potřebuje jistý čas, aby se dostal do životní rovnováhy.

2. Láska a vztahy znamení Beran

Beran si poměrně snadno získává nové přátele, je extrovertní, přátelský a otevřený novým možnostemJe veselý, ale také rád dramatizuje a zbožňuje výstřednosti. Ochotně poradí a zařídí vše, co je zapotřebí. Berani potřebují cítit teplo v ložnici s jakýmkoli krátkodobým či dlouhodobým partnerem a vášnivý sex je pro něj formou kreativního projevu.

Planeta vládce Berana Mars je o teple, dramatu a intenzitě. To znamená, že energie Berana touží po vzrušení více, než po romantice. Jelikož jsou nezávislí, obvykle potřebují partnera, který jim umožní být takovým, jakým opravdu je. Odvážným a ohnivým.

Jsou skvělými přáteli a pokud hledáte vzrušení či dobrodružství, nemohli jste si vybrat lépe. Jsou loajální a váží si svých přátelství. Očekávají však, že se jim tato loajalita vrátí. Energie Berana také agresivně chrání své blízké a zarytě hájí všechny, na kterých jim záleží. Jednoduše, Berana ve svém „týmu“ opravdu chcete. Ať už jako přítele nebo partnera. Veškerá tato energie Marsu může někdy vést k postoji, kterým se kompromis stává oblastí růstu v mnoha vztazích Berana. Odměnou pro Berana je však pochvala a uznání od okolí, především od kamarádů.


Zdroj: https://pinterest.com/

V intimních vztazích nepatří k nejvěrnějším znamením. Přestože se dokážou bezhlavě a rychle zamilovat, po jisté době svůj zájem přesměrují na někoho jiného. Jde o to, že nedokážou příliš dlouho udržet svou pozornost a potřebují stále nové podněty a zdroje své inspirace. Jejich ohnivá povaha potřebuje rychlé změny, poznávání nových lidí, absolvování dobrodružných zážitků. Proto jejich vztahy fungují jen krátce. I přes všechny zmiňované znaky jsou z nich skvělí otcové, kteří nade vše milují svou rodinu a děti.

3. Kariéra a peníze ve znamení zvěrokruhu Beran

Stejně jako v lásce, nezávislost je pro Berana klíčovým slovem v otázkách kariéry a peněz. Lidé ve znamení Berana neradi přijímají rozkazy a raději si jdou svou vlastní cestou. Beran může být také vynikajícími vůdcem, který vede svůj tým lidí. Miluje riskování, inovaci a nebojácnost.

Ideální kariéra pro toto znamení je v podstatě cokoli, co jim umožní použít jejich ohnivou náturu k boji za věc, které věří. Beran je vhodný pro práci na volné noze či živnost, neboť svépomocný život odpovídá autonomnímu temperamentu tohoto znamení. Největší výzvou pro Berana je zůstat odhodlán. Toto ohnivé znamení miluje začít nové projekty, ale není jasné, zda je i dokončí.

Tip na skvělý dárek nebo dekoraci pro vás. Dekorace ve znamení Berana se skvěle hodí do interiéru, ale také jako originální dárek věnovaný osobě narozené v tomto znamení. Taková dekorace se skvěle hodí nad postel, na zeď nebo do poličky.

Dřevěné dekorace ve znamení beran z dílny DUBLEZ:

Dřevěný obraz - Znamení Beran Dřevěný obraz - Znamení Beran
3
+ 9
Obrazy na stěnu - zvířata
(0)
od 269 Kč
Dřevěná dekorace - Znamení zvěrokruhu Beran Dřevěná dekorace - Znamení zvěrokruhu Beran
1
+ 9
Dřevěný polygonální obraz - Znamení Beran Dřevěný polygonální obraz - Znamení Beran
2
+ 9
Dárek pro berana
(0)
od 399 Kč

4. Zdraví a vitalita Berana

Lidé, kteří jsou narozeni ve znamení Berana, mají obvykle silnou imunitu a jen občas bývají nemocní. Obvykle je postihne bolest hlavy, případně vyšší krevní tlak. Říká se o nich, že rychleji dostanou úpal. Nadměrný stres či emoční vypětí u nich může vyvolat nespavost, oslabený může být i jejich imunitní systém, který se náhle projeví horečkami. Mezi úrazy, které nejčastěji postihují toto znamení, patří například popáleniny či zlomeniny. Spojitost můžeme hledat například v jeho tvrdohlavé a soutěživé povaze.

Mají silnou energii, nakažlivé nadšení, sílu a výdrž. Zdravotní problémy mohou být způsobeny zejména nadměrným pracovním stresem, přepínáním se při dosahování cílů, netrpělivostí a frustrací. Reakcí na nesplnění představ Berana může být zhoršení jeho zdravotního stavu. Hladina energie a nálada mohou občas kolísat a i když si je Beran vědom své kondice, musí se starat především o svou stravu. Vyhnout by se měl kávě, cukru a alkoholickým nápojům, protože tyto látky mají tendenci zhoršovat jeho onemocnění.

Lidé ve znamení Berana mohou trpět chronickými chorobami a jsou náchylnější k horečce, zánětům žaludku a ledvin, mrtvicím či zmiňovanému vysokému krevnímu tlaku. Mohou se u nich projevit migrénové bolesti hlavy, žaludeční onemocnění a infekce ledvin.

Zvýšenou pozornost by měly věnovat hlavě, žaludku a ledvinám. Beran by si měl dávat pozor na svůj jídelníček, protože existuje velká šance, že ho postihnou poruchy trávení a žaludeční poruchy. Toto znamení také postihují i ​​kožní vyrážky či bolest v kolenních kloubech.

5. Žena ve znamení Beran - charakteristické vlastnosti

Přirozená vůdkyně, odvážná, kreativní, nezávislá a inteligentní. Žena ve znamení Berana je vysokoenergetický člověk, který odmítá akceptovat něco méně, než to nejlepší. Mezi přední vlastnosti patří nadšení a sebedůvěra, ale ego a sobectví jsou také její součástí.

Pokud jde o lásku a vztah, nechce, aby někdo zasahoval do její důstojnosti. Nevěří v dělání kompromisů a nesnese být mezi lidmi, kteří jsou negativní. Nemá ráda lichotky a cení si upřímnosti a čestnosti. Nejlepší na tomto znamení je to, že se nebojí projevit své pocity.


Zdroj: https://astromix.net/

Ve své podstatě mají mužský nádech osobnosti a jsou stejně odvážné, jako muži. Rysy ženy-berana spočívají v jejím nadšení a sebevědomém pohledu. Starají se o druhé lidi, ale jen v případě, že je zajištěn vlastní blahobyt.

Chcete-li zaujmout takovou ženu, musíte být silný, vytrvalý a dávat si velký pozor na to, co řeknete, jestli uděláte. Láska je pro toto znamení velmi důležitá a hledají především člověka, který je upřímný a rozvážný.

Dílna DUBLEZ přináší originální dřevěné podložky ve znamení beran, které se skvěle hodí na jakýkoli stůl:

Podložka pod pohár - Znamení Beran
1
Podložky - znamení zvěrokruhu
(1)
89 Kč
Podložka pod pohár - Znamení berana ve hvězdách
1
Podložky - znamení zvěrokruhu
(0)
89 Kč

6. Muž ve znamení Beran - charakteristické vlastnosti

Muži Berani jsou spontánní a mohou bez varování odvést své partnery na romantickou dovolenou. I když se někdy mohou zdát sobeckými, v hloubce duše jsou velcí romanticiChtějí zkoušet něco nového, ať už je to jídlo v nové restauraci nebo návštěva nového města. Ve vztazích je Beran posedlý a jakmile se na něco nebo někoho zaměří, nemohou přestat myslet na to, aby dosáhli svého. Je vášnivý, takže své city neumí ovládat. Jsou upřímní, takže nebudete muset hádat, co chtějí, protože vám to dají dokonale najevo. Zamilovaný muž Beran se bude rozhodovat srdcem, ne hlavou.

Je skvělou směsí odvážného bojovníka a malého dítěte. Jsou velmi spontánní a přímočaříOplývají vtipem, sarkasmem a jsou oblíbení v kolektivu. Žijí svůj život podle sebe a dělají to, co jejich srdce a mysl právě chce. Muž - Beran je panovačný, ale umí okořenit nudný a stereotypní život.


Zdroj: https://www.behance.net/

7. Pozitivní a negativní vlastnosti Berana

Berani jsou odvážní lidé, kteří jsou také velmi silní. Procházejí životem rychlostí světla a nevadí jim přijmout jakoukoli výzvu. Držení se minulosti je pro ně něco, co dělají jen slabí. Dá se říci, že jejich pozitivita, nadšení, síla a darování přírody jsou jejich nejlepší vlastnosti. Mohou snadno organizovat věci a lidi, jsou předurčeni k tomu, aby vedli a starali se o věci. S chutí se zapojují do jakékoli činnosti a jsou velmi optimističtí. Pokud jde o to, co mají na mysli, je pro ně snadné přesvědčit ostatní, aby se přidali k jejich myšlení. Pro mnohé jsou inspirací, ale jsou odhodláni uspět i sami. Jejich energie nemůže být žádným způsobem snížena, protože se zdá, že se nikdy neunaví.

Mezi negativní vlastnosti jednoznačně patří tvrdohlavostNeumí prohrávat a trvají na tom, aby dostali věci, které pravděpodobně v životě ani nepotřebují. Je pro ně obtížné přestat s tím, co dělají, jsou-li velmi soustředění. Nejsou ochotni akceptovat to, co říkají ostatní. Pokud někdo překročí jejich hranice, působí agresivně a neváhají projevit svůj temperament.

Čím déle udrží klid v těžkých chvílích, tím budou silnější. Neradi sledují jiné lidi a když to situace vyžaduje, potřebují vidět okamžité výsledky. V opačném případě se nudí a raději přejdou na jiné věci. Pokud by někdo zpochybnil způsob, jakým vedou, rozhodl by se úplně vzdát toho, čemu se věnoval. Vědí jak začít, ale ne vždy, jak skončit.

Typické vlastnosti Berana jsou energičnost, impulzivnost, zvědavost a přímost. Pokud to zní jako popis malého dítěte, je to proto, že Beran je považován za prvorozené „dítě“ zvěrokruhuTak co Berani, našli jste se?