MANDALA v hodnotě 399 Kč jako DÁREK.

Nakupte u nás alespoň za 500 Kč a získejte exkluzivní mandalu zdarma. Jen do vyprodání zásob.

Do konce zůstává - Zůstává - 19h:12m:
Dřevěné nálepky na zeď - Tanec květin

Dřevěné nálepky na zeď - Tanec květin

Model: BD-NS-122
Dárek zdarma ke každé objednávce

A pokud nakoupíte nad 2000 Kč, přibalíme ještě malý strom života v hodnotě 400 Kč.

100% bezpečné balení

Produkty balíme bezpečně. Nemusíte se proto obávat poškození přepravou.

Nakupte nad 500 Kč a získejte mandalu za 399 Kč ZDARMA
Zůstává - 19h:12m:
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
67x34 cm 689 Kč
105x54 cm 689 Kč
145x75 cm 689 Kč
689 Kč ( 569 Kč bez DPH)
Můžete mít doma už o 4 pracovní dny (31.05.2024)
Doručíme od 79 Kč
Expres doručení +130 Kč
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 50 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotilo 9 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
9x
100+ zákazníků již nakoupilo
9 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Dřevěné nálepky na zeď - Tanec květin

Dřevěná dekorace do bytu Tanec květin je originálním prvkem, který zazáří na chodbě nebo v kuchyni. 3D nálepky květin jsou krásným a elegantním způsobem jak vyjádřit city nebo ozdobit prostor. Tato dřevěná samolepka jednoznačně dodá interiéru správný nádech přírody a moderního stylu. Nejedná se o obyčejnou papírovou nálepku, ale o dřevěný 3 mm silný dekor, díky kterému působí nálepka na stěně 3D.

Hlavní výhody produktu:

 • Moderní design nálepky
 • Netradiční dekorace do bytu
 • Jednoduchá montáž na zeď
 • Dřevěný 3 mm hrubý materiál
 • Výběr z různých dekorů a rozměrů

Montáž výrobku:

Z druhé strany výrobku je předlepená oboustranná pěnová páska, díky které výrobek jednoduše přilepíte na zeď.

Rozměry jednotlivých částí výrobku:

 • 67x34 cm - 1. díl = 21x28 cm, 2. díl = 20x34 cm, 3. díl = 21x28 cm
 • 105x54 cm - 1. díl = 33x44 cm, 2. díl = 31x54 cm, 3. díl = 33x44 cm
 • 145x75 cm - 1. díl = 46x60 cm, 2. díl = 43x75 cm, 3. díl = 46x60 cm

Obsah balení:

 • Květinový obraz na zeď - Tanec květin
 • Předlepená pěnová lepící páska

Poznámka: Uvedené rozměry jsou rozměry po nalepení na zeď, tedy i s mezerami mezi jednotlivými třemi díly.

Materiál
Dřevěná HDF deska
Šířka
67 cm, 105 cm, 145 cm
Výška
34 cm, 54 cm, 75 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Skandinávský, Minimalistický, Moderní
Motiv
Květiny, Kuchyň
Typ
Vícedílný, Sada, Nastěnný, Nalepovací, 3D
Barva
Černá
Tvar
Atypický
Technologie výroby
Řezání laserem
Výrobce
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 9 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
9x
100+ zákazníků již nakoupilo
9 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
Nejnovější recenze zákazníků
Radka Švecová
11. Duben 2024
Ověřený nákup
Velmi hezké , doporučuji obchod
Radka doporučuje tento produkt
Vendy
23. Březen 2023
Krásné není co vytknout
 • Jednoduchá instalace
Vendy doporučuje tento produkt
Blanka
23. Březen 2023
Použila jsem na stěnu za prosklené posuvné dveře. Když se zavřely, byla prázdná bílá stěna, na kterou jsem nemohla nic pověsit - vše bylo silné a bránilo by posuvu dveří. Takto jsou obrazy vidět i přes sklo dveří a krásně zdobí bílou zeď, když se dveře zavřou. Vyřešila jsem konečně po letech estetický nedostatek a nemohla jsem se vynadívat, když jsem obrazy pověsila. Třetí největší obraz s tulipány skončil na velké ploše posuvných dveří. Děkuji za krásný nápad, jak si jednoduše a levně zkrášlit prostory k bydlení.
 • Krásné v tmavém dekoru na bílé stěně.
 • Jednoduché připevnění k podkladu
 • Neobvyklá dekorace podle mě vysoké estetické hodnoty za málo peněz.
 • Přírodní materiál
Beatka
14. Únor 2023
Obrazy dnes přijely, jsou krásné, vytěšuji se a posílám fotky 😉
Beatka doporučuje tento produkt
Hana Mlejnkova
11. Únor 2023
Moc pěkná dekorace.
Hana doporučuje tento produkt
Všeobecná montáž na zeď

Tento návod slouží jako obecný návod a doporučení pro produkty, které jsou určeny na stěnu. Pokud nevíte, který typ montáže je pro vás vhodný, doporučujeme vždy najít daný produkt na naší stránce. V popisu výrobku je vždy zmíněno, jaký typ montáže u něj doporučujeme.

Důležité informace před montáží:

 1. Některé z výrobků jsou kvůli bezpečnosti zabalené v bublinkové fólii.
 2. Výrobky bývají v ochranné šabloně z téhož materiálu, která je z druhé strany (kde není dekor) nalepená páskou k výrobku. Opaktrně nalepenou pásku z druhé strany odstraňte, abyste bezpečně výrobek (případně všechny části výrobku) mohli vybrat ze šablony.
 3. Doporučujeme montovat výrobek na stěnu ve dvojici. Vždy je lepší, když Vám druhá osoba řekne, zda je výrobek z dálky správně umístěný na stěně.
 4. Pokud je výrobek z více částí, doporučujeme si na zkoušku rozložit výrobek na podlaze, abyste si lépe představili finální umístění a rozložení jednotlivých částí výrobku na stěně.

Typy montáží:

 1. Předlepená pěnová lepicí páska - Pokud se na Vašem výrobku nachází z druhé strany předlepená pěnová páska, tak je montáž velice jednoduchá. Pěnová páska se obecně nachází na menších variantách výrobků, případně na takových, jejichž nižší hmotnost povoluje zvolit takový způsob montáže. Dobře si rozmyslete místo, kde bude produkt umístěn a následně odlepte tenkou fólii na pěnové pásce. Pak můžete produkt přilepit na stěnu. Dávejte pozor, aby byl výrobek umístěn rovně! Po nalepení jím již nebude možné hýbat ani polohovat. U čerstvě vymalovaných stěn doporučujeme počkat 30 dní od malování, aby pěnová páska na stěně pevně držela. U zrnitějších omítek doporučujeme výrobek upevnit na zeď hřebíčkem nebo montážním lepidlem.
 2. Nepředlepená pěnová páska - Pěnovou pásku je u nás možné objednat i samostatně. 1 kus pěnové pásky představuje 1 metr rozdělený do 10 samostatných 10 cm dlouhých pásků. Pásku si můžete nůžkami nastříhat v případě potřeby i na kratší kousky. Pokud jste si zakoupili výrobek nebo velikostní variantu našeho výrobku, která neobsahuje předem předlepenou pěnovou pásku, můžete si ji koupit navíc a v pohodlí domova ji nalepit na výrobek z druhé strany. Návod, jak nalepit správně pásku na výrobek, se dočtete ZDE.
 3. Lepicí guma - Obdelníčky lepivé gumy bývají u malých produktů, kde není možné umístit pěnovou pásku. Lepicí gumu lze dělit na menší kousky, natahovat ji, jak potřebujete apod. Guma je na začátku tvrdá, je potřeba si kousek odebrat, pár sekund ji zahřát v prstech krouživými pohyby a následně dát na výrobek.  Slouží k přichycení malých a hmotnostně lehkých výrobků na stěnu. V žádném případě ji nepoužívejte na velké výrobky! Po nanesení dostatečného množství lepicí gumy na několik strategických míst na výrobku je potřeba výrobek pořádně přitlačit na stěnu. Guma ztvrdne do několika hodin a drží roky.
 4. Hřebíček - Velké produkty určené k zavěšení na stěnu doporučujeme umístit pomocí malých hřebíčků do zdi (hřebíky nejsou součástí výrobku, je nutné si je zakoupit). Pokud chcete mít výrobek na doraz ke stěně, doporučujeme koupit hřebíček s mini hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku přitlačíte výrobek na doraz ke stěně.
 5. Montážní lepidlo - Je tu ještě možnost použít montážní lepidlo (např. Mamut), ale v tomto případě bude případné odlepení od stěny náročnější a hrozí poškození omítky.

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku odpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze zdi neneseme žádnou odpovědnost. V mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - I když je pěnová lepicí páska velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe u velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem zpoza výrobku. Následně můžete zbytkovou pěnu na stěně velmi opatrně odlepit.
 3. Prosíme, abyste neriskovali umístění velkých produktů na lepicí gumy a pásky!

Často se nás ptáte

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem s vaší představou / požadavkem na vlastní produkt či úpravu našeho stávajícího. Naše grafické oddělení se s radostí podívá na váš vysněný výrobek. Sice nemůžeme slíbit, že se pustíme do jeho realizace, ale mnoho výrobků vzniklo právě na základě požadavku našich zákazníků. Pokud bychom se do realizace náhodou nepustili, určitě vám dokážeme doporučit podobný produkt nebo nabídnout alternativu.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.cz . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Pokud vám nevyhovuje rozměr nebo dekor výrobku, nebo máte jiný důvod k výměně, nezoufejte. Nabízíme možnost výměny zboží do 30 dnů od přijetí objednávky. Náklady na zaslání nového zboží hradíme my! Více informací o vrácení zboží najdete ZDE.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamace@dublez.cz , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod radí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Nahlédněte do zákulisí výroby v DUBLEZ

Jsme výrobce a prodejce v jednom. Díky tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahlédněte proto do zákulisí výroby v DUBLEZ a seznamte se, jak vznikají vaše vysněné dekorace. Vyrábíme ze dřeva, nejpokročilejšími technologiemi na trhu, s důrazem na kvalitu a detail provedení. Zaručujeme bezpečné balení produktů, aby výrobky dorazily bezpečně k vám domů.

Vsadte na jistotu a nakupte u nás:

 • Jsme ověřený výrobce
 • Vhodné na všechny omítky
 • 99% spokojených zákazníků
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výměna do 30 dní
 • 3-letá záruka
Související produkty
Moderní obraz do kuchyně - Květy Moderní obraz do kuchyně - Květy
+ 9
Dřevěné obrazy květin na zeď
(5)
od 789 Kč
Lepicí květinová dekorace do bytu Lepicí květinová dekorace do bytu
+ 9
Dřevěné nálepky a samolepky na zeď
(22)
od 449 Kč
Velký obraz na zeď - Květy Velký obraz na zeď - Květy
+ 9
Dřevěné obrazy květin na zeď
(3)
od 1 809 Kč
Dřevěný obraz - Lilie v rámu Dřevěný obraz - Lilie v rámu
+ 9
Dřevěné obrazy květin na zeď
(10)
od 389 Kč
Obrazy na zeď do kuchyně a jídelny
(3)
od 1 489 Kč
Dřevěné obrazy květin na zeď
(0)
od 1 429 Kč
4 dílná samolepka na zeď - Relax v přírodě 4 dílná samolepka na zeď - Relax v přírodě
+ 9
Dřevěné nálepky a samolepky na zeď
(8)
od 749 Kč
Nástěnná dekorace ze dřeva - Větve stromu Nástěnná dekorace ze dřeva - Větve stromu
+ 9
Dřevěné vícedílné obrazy na zeď
(4)
od 1 049 Kč
Obrazy na zeď do kuchyně a jídelny
(0)
1 949 Kč
Vyřezávaný obraz ze dřeva - Růže Vyřezávaný obraz ze dřeva - Růže
+ 9
Dřevěné obrazy květin na zeď
(0)
od 389 Kč
Dřevěné obrazy květin na zeď
(0)
od 599 Kč
3 dílný obraz do obývacího pokoje - Bambusy 3 dílný obraz do obývacího pokoje - Bambusy
+ 9
Dřevěné nálepky a samolepky na zeď
(1)
od 539 Kč
Obrazy na zeď do kuchyně a jídelny
(0)
od 589 Kč
Dřevěné obrazy květin na zeď
(0)
od 559 Kč
Dřevěné obrazy květin na zeď
(0)
od 589 Kč
Dřevěné obrazy květin na zeď
(0)
od 599 Kč
Dřevěné obrazy na zeď do obýváku
(1)
od 749 Kč
Dřevěné obrazy na zeď do obýváku
(0)
od 1 429 Kč
Květinový obraz do obývacího pokoje - Slunečnice Květinový obraz do obývacího pokoje - Slunečnice
+ 4
Dřevěné obrazy květin na zeď
(3)
od 839 Kč
Dekorační nálepka ze dřeva - Kytice Dekorační nálepka ze dřeva - Kytice
+ 9
Dřevěné obrazy květin na zeď
(1)
od 599 Kč