Vícedílný obraz na stěnu - Strom ze dřeva
Dřevěné stromy života

Vícedílný obraz na stěnu - Strom ze dřeva

Model: BD-SZ-17
1 109 Kč ( 917 Kč bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Můžete mít 05.10.2023
Vybrat dekor:
Vyberte si rozměr výrobku:
66x52 cm 1 109 Kč
86x68 cm 1 109 Kč
127x100 cm 1 109 Kč
Cena dopravy (od 110 Kč)
Extra rychlé doručení (od 130 Kč)
98% lidí nás doporučuje
Důvěřuje nám již více než 30 000 spokojených zákazníků.
5,0
Hodnotilo 57 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
56x
500+ zákazníků již nakoupilo
57 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Vícedílný obraz na stěnu - Strom ze dřeva

Vyřezávaný 3 dílný obraz stromů na stěnu je skvělou dřevěnou dekorací do bytu a bude se krásně vyjímat na stěně v obývacím pokoji nebo ložnici. Tento výrobek je dostupný v několika barevných variantách. Dřevěný strom na stěnu je velmi oblíbený designový doplněk do domácnosti, pro své propojení s přírodou. Díky příznivým pocitům, které vyvolává v lidech se těší stále větší oblibě i jako bytová dekorace.

Výhody produktu:

 • 3 dílný dřevěný obraz
 • Originální vyřezávaná dekorace
 • 3D efekt díky 3mm hrubému materiálu
 • Na výběr mnoho dekorů
 • 3 rozměry na výběr

Montáž výrobku:

Výrobek můžete jednoduše nalepit na zeď pomocí předlepené pěnové pásky, případně doporučujeme zavěsit na malé hřebíčky nebo uchytit na stěnu montážním lepidlem (lepidlo a hřebíčky nejsou součástí balení).

Rozměry jednotlivých částí výrobku:

 1. U velikostní varianty 66x52 cm je rozměr jednoho dílu obrazu 21x52 cm.
 2. U velikostní varianty 86x68 cm je rozměr jednoho dílu obrazu 28x68 cm.
 3. U velikostní varianty 127x100 cm je rozměr jednoho dílu obrazu 41x100 cm.

Obsah balení:

 • Vícedílný obraz na stěnu - Strom ze dřeva
 • Předlepená oboustranná pěnová páska

Poznámka: Uvedené rozměry jsou rozměry po nalepení na stěnu jako na ilustračním obrázku.

Materiál
Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou
Šířka
66 cm, 86 cm, 127 cm
Výška
52 cm, 68 cm, 100 cm
Hloubka
3 mm
Styl
Moderní, Rustikální
Motiv
Strom, Příroda
Výrobce
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 57 zákazníků
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
56x
500+ zákazníků již nakoupilo
57 zákaznických recenzí
100% zákazníků doporučuje
Fotografie zákazníků
5.0
Libor Kameníček 13. Září 2023
Super
Doporučuje tento produkt
5.0
Miroslava 22. Srpen 2023
Strom má krásně zpracovanou každou větvičku. Celkově je obraz opravdu moc pěkný. Snadná montáž na zeď pomocí pásky. Obraz byl i skvěle zabalen.
Doporučuje tento produkt
5.0
Miroslava 14. Srpen 2023
Pekny obraz, ktery je opravdu krasne zpracovany do detailu. Perfektne zabaleno. Dekuji za darecek.
Doporučuje tento produkt
5.0
Martina Hoyerová 13. Srpen 2023
Velmi hezká dekorace na stěnu.
Doporučuje tento produkt
5.0
Jana Vítovcová 6. Srpen 2023
Skvělý výrobek.
 • Kvalitní, rychlé dodání.
Doporučuje tento produkt
Všeobecná montáž na zeď

Důležitá poznámka:

Většina výrobků je kvůli bezpečnosti zabalena v bublinkové fólii. Dále výrobky bývají v ochranné šabloně ze stejného materiálu, která je z druhé strany (kde není dekor) nalepena páskou k výrobku. Opatrně nalepenou pásku z druhé strany odstraňte, abyste mohli bezpečně výrobek (případně všechny části výrobku) vybrat ze šablony.

Naše tipy při montáži:

 1. Doporučujeme montovat výrobek na zeď ve dvou. Vždy je lepší, když Vám druhá osoba řekne, zda je výrobek z dálky správně umístěn na zdi.
 2. Pokud je výrobek z více částí, doporučujeme si na zkoušku rozložit výrobek na podlaze, abyste si lépe představili finální umístění a rozmístění jednotlivých částí výrobku na stěně.

Typy montáží:

 1. Předlepená pěnová lepicí páska - Pokud se na Vašem výrobku nachází z druhé strany předlepená pěnová páska, tak je montáž velice jednoduchá. Pěnová páska se obecně nachází na menších variantách výrobků, případně na takových, jejichž nižší hmotnost povoluje zvolit takový způsob montáže. Dobře si rozmyslete místo, kde bude produkt umístěn a následně odlepte tenkou fólii na pěnové pásce. Pak můžete produkt přilepit na stěnu. Dávejte pozor, aby byl výrobek umístěn rovně! Po nalepení jím již nebude možné hýbat ani polohovat. U čerstvě vymalovaných stěn doporučujeme počkat 30 dní od malování, aby pěnová páska na stěně pevně držela. U zrnitějších omítek doporučujeme výrobek upevnit na zeď hřebíčkem nebo montážním lepidlem.
 2. Nepředlepená pěnová páska - Pěnovou pásku je u nás možné objednat i samostatně. 1 kus pěnové pásky představuje 1 metr rozdělený do 10 samostatných 10 cm dlouhých pásků. Pásku si můžete nůžkami nastříhat v případě potřeby i na kratší kousky. Pokud jste si zakoupili výrobek nebo velikostní variantu našeho výrobku, která neobsahuje předem předlepenou pěnovou pásku, můžete si ji koupit navíc a v pohodlí domova ji nalepit na výrobek z druhé strany. Návod, jak nalepit správně pásku na výrobek, se dočtete ZDE.
 3. Lepicí guma - Obdelníčky lepivé gumy bývají u malých produktů, kde není možné umístit pěnovou pásku. Lepicí gumu lze dělit na menší kousky, natahovat ji, jak potřebujete apod. Guma je na začátku tvrdá, je potřeba si kousek odebrat, pár sekund ji zahřát v prstech krouživými pohyby a následně dát na výrobek.  Slouží k přichycení malých a hmotnostně lehkých výrobků na stěnu. V žádném případě ji nepoužívejte na velké výrobky! Po nanesení dostatečného množství lepicí gumy na několik strategických míst na výrobku je potřeba výrobek pořádně přitlačit na stěnu. Guma ztvrdne do několika hodin a drží roky.
 4. Hřebíček - Velké produkty určené k zavěšení na stěnu doporučujeme umístit pomocí malých hřebíčků do zdi (hřebíky nejsou součástí výrobku, je nutné si je zakoupit). Pokud chcete mít výrobek na doraz ke stěně, doporučujeme koupit hřebíček s mini hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku přitlačíte výrobek na doraz ke stěně.
 5. Montážní lepidlo - Je tu ještě možnost použít montážní lepidlo (např. Mamut), ale v tomto případě bude případné odlepení od stěny náročnější a hrozí poškození omítky.

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku odpovídá zákazník - Za případné selhání a odlepení výrobku ze zdi neneseme žádnou odpovědnost. V mnoha případech závisí kvalitní umístění od složení omítky, obvodové a vnitřní stěny (teplota stěny) a správného postupu při montáži.
 2. Odlepení výrobku s pěnovou lepicí páskou - I když je pěnová lepicí páska velmi pevná, doporučujeme nejprve pěnu od výrobku odříznout tenkým (nejlépe u velkých výrobcích i dlouhým) nožíkem zpoza výrobku. Následně můžete zbytkovou pěnu na stěně velmi opatrně odlepit.
 3. Prosíme, abyste neriskovali umístění velkých produktů na lepicí gumy a pásky!

Často kladené otázky

O produktech

Ke každé objednávce je dodán návod k montáži.

Návod k montáži ke konkrétnímu produktu je vždy možné nalézt na kartě produktu vedle tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na zeď našich výrobků naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o nějaký střední rozměr oproti těm, které nabízíme, napište nám email s vaším požadavkem na dublez@dublez.com . Pokud si přejete ještě větší rozměr, než je uvedeno, také nás kontaktujte emailem. Grafické oddělení posoudí, zda bude možná výroba jiného rozměru.

Pokud není zobrazena fotografie v jiném dekoru v galerii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobek Strom života Yesod máme nafocen ve všech dekorech pro lepší představu, jak vypadá dekor ve skutečnosti na fotografii :)

Pokud se neumíte rozhodnout při výběru dekoru, doporučujeme zakoupit si vzorky materiálů.

Všechny výrobky vyrábíme u nás v dílně DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, který používáme k výrobě našich výrobků, se vyrábí v EU, přičemž téměř všechen pochází z Česka / Slovenska. Výrobky od našeho hlavního dodavatele materiálu splňují nejpřísnější standardy, které uplatňují přísné podmínky kontroly kvality ovzduší a znečišťujících látek od Kalifornské organizace California Air Resources Board. Také má dodavatel výrobky certifikované programem pro schvalování systémů certifikace lesů (PEFC) a dřevo použité na tyto výrobky pochází z ověřených a dobře obhospodařovaných lesů, které zajišťují obnovitelný a udržitelný zdroj.

Z našich výrobků lze po rozbalení cítit jakousi vůni resp. pach. Někomu tento pach voní, jinému ne. Jedná se o vůni, která vznikla výrobním procesem. Do 10 dní od rozbalení vůně přirozeně vyprchá.

Pěnová páska, kterou jste nalepili na zeď, je velmi pevná. Výrobek zaručeně z omítky neodpadne. Pokud byste se po nějakém období rozhodli nápis odlepit, doporučujeme postupovat velmi opatrně. Nejlépe, pokud by se dalo, dlouhým ostrým nožíkem nejprve zpoza výrobku odříznout pěnu od stěny a zbytek, který zůstane na zdi, velmi opatrně odlepit. Jelikož existuje několik druhů omítek, je potřeba se přizpůsobit i struktuře a složení té vaší.

Jelikož vyrábíme výrobky z dřevěných materiálů, je odpověď diskutabilní. Pokud nebude na výrobek přímo pršet nebo prskat voda, neměl by to být problém. Je ale třeba počítat s měnící se vlhkostí venkovního vzduchu a teploty. Nakolik je dřevo živý materiál, tyto výkyvy mohou způsobit např. mírné prohnutí materiálu. Proto v takovém případě doporučujeme výrobek na stěnu umístit hřebíčkem s malou hlavičkou. Díky hlavičce hřebíčku bude výrobek přitlačen napevno ke stěně a zaručeně najdete jeho stálost. V závislosti na výrobku závisí i počet hřebíčků.

Služby navíc

Na téměř všech našich výrobcích se nachází i drobné malé logo naší firmy. Logo je malinké, nepatrné a není ho moc vidět. Pokud byste chtěli logo přesto odstranit, abychom ho na výrobek nevygravírovali, je to možné. O službě je nás nutné předem informovat, abychom ji přidali do objednávky.

Službu si umíte přidat přes následující odkaz ZDE.

Poskytujeme možnost vytvoření vlastního dřevěného citátu/nápisu na zeď. Kompletní informace o této službě se můžete dočíst na následujícím odkazu.

Poskytujeme službu výroby dřevěného loga. Je nám třeba nejprve zaslat grafický návrh loga ve vektorovém formátu a naši grafici posoudí, zda bude na základě vstupních souborů možná výroba dle požadavků zákazníka. Více informací o této službě se dočtete ZDE.

Objednávky

Ano, naše výrobky bezpečně balíme tak, aby v pořádku dorazily k vám. Většina výrobků se nachází v ochranné šabloně a všechny výrobky jsou ještě vloženy do bublinkové fólie. Dodávány jsou v pevném kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Ve většině případů je poškození způsobeno přepravní společností. Reklamaci s přepravcem můžete nechat na nás, vyřešíme si to všechno v naší režii. K tomu, abychom mohli zahájit reklamační řízení s přepravcem, budeme od Vás potřebovat zaslat fotodokumentaci zásilky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 • Detail poškození / poškození.
 • Fotografie celého výrobku (pokud je možné, i se šablonou a může být v pozadí i bublinková fólie, aby bylo přepravci jasné, že výrobek byl bezpečně zabalen).
 • Fotografie kartonu z obou stran. Pokud přišel výrobek poškozený, většinou je poškození viditelné už i na kartonu.

Je možné, že většinu našich výrobků obdržíte v ochranné dřevěné šabloně ze stejného materiálu jako výrobek. Ta je přilepena k výrobku papírovou lepicí páskou z druhé strany. Po odlepení papírové pásky výrobek ze šablony jednoduše vyberete. Šablona slouží na bezpečný transport zboží k vám, aby se předešlo poškození výrobku. Šablona je obalový materiál. Šablona není součást výrobku. Poškození šablony nelze uznat jako reklamaci zboží, jelikož je to obalový materiál a slouží pouze k bezpečnému doručení zboží.

Jelikož jsou výrobky vyráběny na míru, po odeslání objednávky jsou zařazeny do výroby. Rychlost zařazení do výroby závisí na zvoleném způsobu dopravy. Čas doručení je orientační a může být kratší nebo delší. V případě delšího času vyřízení objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V případě zvolení způsobu dopravy "Bankovní převod" zařazujeme objednávku do pořadníku výroby až po uhrazení objednávky.

Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Všechny produkty se zařazují do pořadníku výroby v okamžiku odeslání objednávky. Materiál potřebný k výrobě máme vždy naskladněn. Na kartě produktu lze vidět nejbližší termín doručení. Tento termín je platný v případě zvolení přepravy "Expresní doručení".

Všechny typy dopravy spolu s dobami doručení naleznete ZDE.

Po výběru dekoru a rozměru je třeba produkt Přidat do košíku. Nákupní košík se nachází na stránce vpravo nahoře. Následně je třeba vyplnit: emailovou adresu, fakturační a dodací údaje, vybrat si způsob dopravy a způsob platby. Nakonec stačí objednávku odeslat.

Pokud i přesto máte problém s objednáním zboží, je možné, že jste v některém kroku nákupního procesu udělali chybu. V tomto případě doporučujeme přečíst návod jak nakupovat. Návod řadí zákazníkovi "krok za krokem". V případě, že máte nadále problém s nákupem, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

V případě, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail při odeslání objednávky nebo Vám nechodí e-maily související se změnou objednávky, je možné, že nastal některý z následujících scénářů:

 1. Váš e-mail byl přijat do spamu - V tomto případě je třeba zkontrolovat složku "spam" resp. "nevyžádanou poštu". V případě využití G-mail-u a jiných e-mailových poskytovatelů se může stát, že e-mail vyhodnotí poskytovatel jako spam.
 2. Vámi zadaná e-mailová adresa v objednávce je chybně napsána - Při odesílání objednávky je důležité, aby vyplněná e-mailová adresa byla platná. V tomto případě doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám změníme e-mail na správný a obdržíte i e-mail s objednávkou.
 3. Vaše e-mailová schránka je plná - V případě, že je Vaše e-mailová schránka plná, není možné přijímat nové e-maily a tedy ani e-maily od nás. Aby bylo možné přijímat e-maily, je potřebné uvolnit místo v e-mailové schránce např. vymazáním starších e-mailů.
 4. Objednávku jste neodeslali - Pokud nebyla objednávka odeslaná v pokladně tlačítkem sloužícím k odeslání objednávky a nebyli jste po odeslání přesměrováni na děkovnou obrazovku, pravděpodobně se objednávka neodeslala. V tomto případě také doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu.
Volitelné montážní příslušenství
Oboustranná pěnová páska - 1 m
40 Kč
Hřebíčky 10 ks
40 Kč
Související produkty
Dřevěný obraz stromů - Bříza Dřevěný obraz stromů - Bříza
+ 9
Dřevěné obrazy na zeď do obýváku
(0)
od 1 039 Kč
Nástěnná dekorace ze dřeva - Větve stromu Nástěnná dekorace ze dřeva - Větve stromu
+ 9
Dřevěné vícedílné obrazy na zeď
(0)
od 1 049 Kč
4 dílná samolepka na zeď - Relax v přírodě 4 dílná samolepka na zeď - Relax v přírodě
+ 9
Dřevěné nálepky a samolepky na zeď
(6)
od 749 Kč
3 dílný obraz do obývacího pokoje - Bambusy 3 dílný obraz do obývacího pokoje - Bambusy
+ 9
Dřevěné nálepky a samolepky na zeď
(1)
od 539 Kč
Dřevěná dekorace - Strom života Gaius Dřevěná dekorace - Strom života Gaius
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(22)
od 579 Kč
3 dílný obraz na stěnu - Entita stromů 3 dílný obraz na stěnu - Entita stromů
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(31)
od 1 789 Kč
Dřevěné stromy života na zeď
(0)
od 729 Kč
Dekorativní panel ze dřeva - Les Dekorativní panel ze dřeva - Les
+ 9
Panely s motivem stromu
(10)
od 599 Kč
Nástěnný panel do kuchyně - Háj Nástěnný panel do kuchyně - Háj
+ 9
Panely s motivem stromu
(1)
od 569 Kč
Dřevěný strom života na zeď - Malkuth Dřevěný strom života na zeď - Malkuth
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(38)
od 599 Kč
Velký obraz na zeď - Strom Trinity Velký obraz na zeď - Strom Trinity
+ 9
Dřevěné vícedílné obrazy na zeď
(10)
od 659 Kč
3 dílný obraz stromu života - Tiferet 3 dílný obraz stromu života - Tiferet
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(9)
od 1 089 Kč
Vícedílný obraz do obýváku - Javor
+ 9
Dřevěné vícedílné obrazy na zeď
(0)
od 1 259 Kč
3 Dílný dřevěný obraz - Kaktusy 3 Dílný dřevěný obraz - Kaktusy
+ 9
Dřevěné nálepky a samolepky na zeď
(0)
od 1 049 Kč
Dřevěný strom života na zeď - Safír Dřevěný strom života na zeď - Safír
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(1)
od 399 Kč
Dřevěná dekorace - Symbol života Dřevěná dekorace - Symbol života
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(0)
od 529 Kč
Vícedílná dřevěná dekorace - Noční obloha Vícedílná dřevěná dekorace - Noční obloha
+ 9
Dřevěné vícedílné obrazy na zeď
(0)
od 789 Kč
Novinka
Dřevěný strom života - Eternal Dřevěný strom života - Eternal
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(2)
od 449 Kč
Novinka
3 dílný dřevěný obraz - Strom štěstí 3 dílný dřevěný obraz - Strom štěstí
+ 9
Dřevěné stromy života na zeď
(0)
od 1 129 Kč